Wyniki CAE

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 87
poprzednia |
KOLO KTOREGO LUTEGO PRZCHODZA WYNIKI EGZAMINU CAE
Około Walentynek :)
07 lutego będą wyniki.
Załatwiałam formalności przez szkołę więc mam dzisiejsze potwierdzenie.
Odpowiedzi do egzminu są na stronie
www.cambridge-elf.org/support/dloads/ums.cmf
POWODZENIA :)
no, ale 7 pewnie zaczną dopiero rozsyłąc te wyniki z ośrodków egzaminayjnych ,tak??
7 lutego beda juz w szkole. Mam dokladnie tego dnia dzwonic po wyniki. We\'ll see...
Nawet jak zadzwonisz do szkoły językowej, w której się zapisywałeś to i tak Ci nie powiedzą, czy zdałeś czy nie. Trzeba cierpliwie czekac na magiczną kopertę lub tez udać się osobiście do takiej szkoły z dowowdem tożsamosci.
poprawka: http://www.cambridge-efl.org/support/dloads/ums.cfm
:-)
Wczoraj dzwoniłam do BC w Warszawie, żeby się dowiedzieć czy mają już wyniki... powiedziano mi że będą je mieli dopiero w następnym tygodniu... potem będą je rozsyłać... czyli chyba nie tak szybko je dostaniemy... Jak myślicie? A może mnie pani zbyła???
Ciekawe, czy podadzą wynik, jeśli się pojedzie do British Council osobiście, z dowodem osobistym???
Nie da rady, moga c idac koperte z wynikami jesli u nich jeszcze bedzie, ale czy zdales to sobie musiszsam przeczytac. Korcze ja slyszalem ze maja byc 6 czyli dzisiaj, ale w skrzynce narazie pusto:(
Winn cos jest nie tak z ta strona co podales. Te answer keys na stronie do CAE sa jakies lipne, bo ja listening mialem calkiem inny i reszta tez jakos opco wyglada.
czy mowicie o wynikach próbnego cae? bo jak tak, to ja też pisałam i jestem bardzo ciekawa kiedy wyniki...
hm nie wiadomo jeszcze co z wynikami grudniowego cae? ja niestety nie moge sie dodzwonic do osrodka egzaminacyjnego w lodzi (ciagle mi mowia ze to pomylka).. a jestem bardzo ciekawa kiedy beda bo wolalabym pojechac po nie osobiscie :)
ja wczoraj tam dzwonilam ,pytalam sioe o wyniki(ja akurat czekam na fce ale to chyba w tym samym czasie przyjdzie)i babka powiedziala ze beda 10 lutego ,z tym ze nie wie czy juz u nas czy dopiero u nich...ale chyba u nich
No i co jak ci poszlo??
Dzis miales/as sie dowiedziec , wiec ciekawa jestem:)

Ehhh ciekawe kiedy ja ujrze magczna koperte... choc przez moj incydent z readingiem nei na wiele licze...


Pozdrawiam
[email]
Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj bylem tam gdzie zdawalem i uwaga: pamparapamapapaaa s wyniki:) ZdaBem na C mo|e to nie jako[ fenomenalnie ale zdalem i jestem z siebie dumny:)
gratulacje! gratulacje! a gdzie zdawałeś? Może w Warszawie? Ale ja i tak nie pójdę! Głupio mi bedzię jak mi powiedzą: E !
a to ciekawe...przeciez wynikow do cholery jeszcze nie ma!!!
no właśnie :)
Ja zdawałam w Koszalinie i jak dzwoniłam do eureki to Pani powiedziała, że jeszcze dziś nie ma, ale na dniach na pewno - wynikało, że w tym tygodniu, i żeby dzwonić i się dowiadywać - można codziennie ok.16, i wtedy można podejśc i się dowiedzić. tak więc lada dzień...wielka odsłona.:).
w lodzi juz sa wyniki:)) bylam dzisiaj osobiscie i zdalam na c...
jutro maja wysylac do ludzi....
o matko...mam nadzieje ze tymrazem to prawda a nie jakis zart...cholerka czyli z tego wynika ze po jutrze powinnismy spodziewac sie wynikow...
wiecie jak ja sie normalnie boje dostac te wyniki, ja chyba tej bialej koperty nie otworze, na pewno nie zdalam, a jednak ciagle sie boja o to moje CAE, jednak lepiej zeby te wyniki juz przyszly...ach,sama nie wiem
speaking frankly, mi to się już po nocach śni ten moment kiedy otwieram kopertę :) heh :) I śni mi się, że dostałem B albo C :D ech............. tylko podobno w rzeczywistości jest odwrotnie ............. ech.......... :)) mo, ale nie jestem przesądny, więc nadzieja mnie jeszcze nie opuściła :D
3majcie się wszyscy oczekujący na białą kopertę!!! :)
no wlasnie ,ponoc jest na odwrot a mi sie 2 razy snilo ze zdalam....aaaaaaaa
A ja dzisiaj weszlam na forum no i od razu zadzwonilam - sa ... jutro tam musze jechac bo nie mieszkam w Opolu...akurat JUTRO koncze 18 latek i JUTRO dowiem sie jak poszlo , co bedzie ? prezent czy zalamka ? niestety obawiam sie najgorszego ...a coz jak nie moge wytrzymac dio jutra to do kiedys tam zanim wysla tym bardziej ;/...
jednak nie dokonca na odwrót...dostałam b:)) co prawda z fce ale i tak bardzo sie ciesze:))
no to gratuluję serdecznie!!! oby u mnie było podobnie..... ech... :) qrcze- a ja muszę czekać na białą kopertę, bo meiszkam 100 km od ośrodka egzaminacyjnego :-(((
ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM CAE :)))))))

co prawda na C ale mimo wszystko krok do przodu. Poradźcie mi - kiedy zdawać CPE ??? Bardzo duża różnica poziomów ?
Gratulacje!!!!!!!!
Ja ciągle czekam na wyniki... gdzie zdawałaś???
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 87
poprzednia |