Wyniki CAE

Temat przeniesiony do archwium.
61-87 z 87
| następna
obawiam się, że z matury zwalnia dopiero CAE. Na 99,99999%. Bardzo mi przykro.
Hej wszystkim!!! Dotrwałam i zdałam!!! Na B!!! use of english na A, writing-C a reszta na B. Świat jest piękny, zwłaszcza,że nie zdaję maturki z anglika. Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich!!!
Zeynep POMYLIŁEŚ się!!!! Nie strasz ludzi bo FCE też zwalnia z maturki... Trzymajcie się ciepło!
Boże jak Wy lubicie siać zamęt. Z matury zwalnia zdane FCE, możesz mieć nawet C- a i tak Cię to zwalnia! Więc przestancie wypisywac bzdury i straszyć ludzi!
głupoty gadasz Zeynep :PP z matury zwalnia FCE. a poza tym to jest temat o wynikach CAE jakbyś nie zauważył :)
No, piatek 13 sympatyczny. Przed chwila wrocilam do domu, matka mowi: \"na stole koperta z BC, nie otwieralam jej\". Szybki ruch, karteczka i ocena A.
Do egzaminu podeszlam z marszu, 3 lata temu robilam listeningi i UoE (chyba z 5 testow) a z reszta nic. Ale nie szkodzi, zdalam na A...
a ja mieszkam w wawie a wyniku jeszcze nie mam
czy mozna isc do Britisha w sobote?
Akurat, ale głupoty opowiadasz. Od trzech lat nic nierobiłaś i zdałaś na A? To po co podchodziłaś do CAE, trzeba było zdawać CPE!
No właśnie...ja też mieszkam w Warszawie i jestem wściekła na BC i pocztę, bo w skrzynce nic. Nie byłam w BC bo stwierdziłam, że z Warszawy do Warszawy wysłać kopertę to żadna filozofia:( No i teraz siedzę jak kołek bez wyników. Może jeszcze dziś?Nawet nie wiem, czego się spodziewać. Zazdroszczę tym, co mają no i gratuluję \"wygranym\".
Masz rację , nie wierze w to ,że ktoś zdal CAE bez nauki!Ja uczę się od 4 lat.Najpierw zdalam FCE na 4 , potem próbowalam zdać CAE ale się nie udało. Traz po roku znowu próbuję w czerwcu. Może jest ktoś z Brodnicy?
Masz rację , nie wierze w to ,że ktoś zdal CAE bez nauki!Ja uczę się od 4 lat.Najpierw zdalam FCE na 4 , potem próbowalam zdać CAE ale się nie udało. Traz po roku znowu próbuję w czerwcu. Może jest ktoś z Brodnicy?
jeszcze nie mam wynikow zdawala w olsztynie ale dzwonilam i powiedziano mi ze A tak sie boje zeby to nie byla pomylka Az cae nawet o tym nie marzylam
zdałam!!!!!!:)))) cieszę się bardzo, bo włożyłam w to mnóstwo pracy. tylko... prawie wszystko mam na B, EiU nawet na A, ale zdałam na C przez Speaking, który mam na najniższym poziomie... hmmm... jak to możliwe, przecież byłam z niego chyba najbardziej zadowolona??? kurcze, cieszę się, ale coś tu jest nie tak...
gratuluje:)
Udało się! B :)
Pozdrawiam!
Marcino
Ludzie ! ratunku! Czy ktoś otrzymał już wyniki z Katowic. Czekam i czekam. Jeszcze kilka dni i zwariuję.
ja też zdawałam w K-cach i nic nie dostałam! już po prostu nie mogę:(((( pzdr serdecznie:) i daj znać jak już wyniki dostaniesz
do mnie przyszedl poczta przed chwila ... az mi sie nogi ugiely jak ta koperte trzymalem ... ale jest to goddamn C i spokoj poki co :) teraz sobie spokojnie popijam smirnoff ice i sie odprezam ... powodzenia wszystkim ;)
ZDAŁAMMMMMMM i to na B!!!! Przygotowywałam sie zupełnie sama i to bardzo krótko bo ok miesiaca i poszłam w sumie tak z biegu bo 4 dni przed egzaminem wyszłam ze szpitala. Byłam pewna że mi sie nie uda a tu jednak:))) Trzeba wierzyc w swoje umiejętnosci....POzdrawiam
Zdalaam:)Jejku nie wiecie jak sie ciesze piekne okragle B :) Pozdrawiam wszystkich :*
ja też B!! i jestem bardzo szczęśliwa! a do tych, którzy zdawali w Łodzi i wyników jeszcze nie dostali, to mówię, że ostatnią porcję wyników wysłano w piątek.
A!!!!!!!!!!!!!!! Zdałam na A!!!!!!!!!!!! Pełnia szczęścia:)))))))) Proficiency w grudniu!!!
A ja też zdałam!!!!!!!!!
ale na B
i tak jestem z siebie dumna!
sprostowanie
zdalam CAE ale na C!!!!!
sorki za wprowadzanie w błąd
hej a ktos jest z Trojmiasta i jeszcze nie dostal?? do mnie co chwile dzwonia znajomi i mowia ze maja juz wyniki a ja nie mam i nie mam i w skrzynce nadal znajduje tylko rachunki za telefon i wyciagi z banku :((
Heh! Zdalem CAE na C. i niby nic w tym dziwnego gdyby nie to ze wszyscy pukali sie w glowe jak slyszeli ze w ogole podchodze do CAE... bo zdawalem w czerwcu 2003 FCE i zdalem je na B... a tak w ogole to w cerwcu 2002 ukonczylem kurs pre-intermediate czyli tzw poziom 3/4 w Empiku ale siem spialem i dalem rade. teraz w grudniu 2004 zdaje CPE i zdam go. tym razem juz nie bede ryzykowal;)
Hej, mozecie powiedziec, ile czasu tygodniowo trzeba poswiecic na nauke ang, jezeli w llutym zdalo sie CAE a w grudniu startuje sie do CPE?
Ile czasu wy poswiecacie na nauke?
Temat przeniesiony do archwium.
61-87 z 87
| następna