wersja b.kto chce skonfrontować odpowiedzi?

Temat przeniesiony do archwium.
oto moje odpowiedzi:
1.fear
2.yellow pages (a nie neighbours and family....tak mi sie wydaje)
3.family doctor
4.approved list
5.estimate
6.detective work
7.cupboard (a nie cabinet jak wyczytałam w waszych wpisach..)
8.fascinating and creative

9.18th
10.desk
11.fruits (no ale vegetables chyba jest poprawne)
12.famous fountain
13.cookery book
14.Wildlife Centre (tego nie uslyszałam, bo sie zamyśliłam, ale taka chyba jest odpowiedź)
15.Ł 2.50
16.wheelchair

tutaj nie pamietam konkretnych literek, ale jako taka odpowiedzi, przynajmniej kluczowe słowa
17.instant reaction (B?)
18.she should keep to being a comedian only, not a writer (D?)
19.watchin people (C?)
20. women may break down (C?)
i tu zaczyna sie kłopot
21.ludzie mieszają jej stage chracter z real personality ?? (coś było wspomniane, ze są 'confused' (C)
22.she has a choice czy cos takiego, w kazdym razie A
23. D zaznaczyłam, ale to był strzał (coś w stylu preapare the material well..)

no i masakra
24.C (common)
25.C (wedding decoration)
26.B (kitchen equipment)
27.B (over-used ; to był strzał, pewnie zle)
28.B (textile buyer)
29.A (confident ; ale dużo ludzi ma carefull przy wybieraniu..)
30.B (painting technic)
31.C (he finds the paintin agreeable)
dwa ostatnie to strzały
32. coś z different climates
33. nie pamiętam co zaznaczyłam

nie jestem pewna czy czegoś nie przegapiłam, bo wydaje mi się, że było 34 odpowiedzi, może ktoś pamięta???? jeżeli tak to pewnie coś pominęłam przy 2 części.
nie wiem czy ktoś jeszcze będzie miał listening, ale może ktoś będzie chciał się podzielić wrażeniami po i skonsultować odpowiedzi.
czekam...
tez dzisiaj pisalam i tez b:( wiedzialam ze trafie na to najgorsze:/ ospowiedzi byly 33 wiec napisalas chyba o wszystkim:) we wpisywance mam tak samo jak ty, a reszta to byl czysty strzal wiec nawet nie pamietam co zaznaczalam, ale wiem, ze jak juz totalnie nie mialam pojecia, to przypominalu mi sie wpisy z forum i zaznaczalam to co tu wyczytalam;P zobaczymy... teraz to dopiero zaczynam sie bac tej calej reszty:( lece sie troszke pouczyc ...
no mam bardzo podobne odpowiedzi:D
*Tylko w tym pierwszym (chyba 7) wpisałam bathroom (bo ona coś tam mówiła że jak wchodzi do kitchen i to bathroom to od razu coś tam mówi), druga część to mam w sumie identycznie (tylko że ja wpisała i fruits i vegetables - nie wiem czy to jest dobrze)
*W trzeciej części to strzały - większości nie pamiętam - ale pierwsze mam tak samo jak Ty, potem że women break down, w ostatnim zaznaczyłam C ,ale na czuja.
*W czwratej części miałam rzeczywiście dwa razy C na początku (bo ona mówiła , żę jest common i ze używała kwaitków do jakiś girlandów czy coś, z kitchen equipment mam tak samo, ale napisałam ze było refreshing w latach 30, co do zawodu kolejnej babki - to zaznaczyłam że jest designer i też mam potem A (confident) - ale to chyba jest źle, bo ona mówiła coś takiego, ze zawsze proszą ją żeby robiła wstawki z czarnego, więc ludzie chyba się boją orange. Na końcu to jakaś masakra była, w każdym razie w ostatnim 33 zaznaczyłam że coś tam nie każde ubranie pasuje do jaiegos środowiska czy klimatu, ale nie pamietam jak to brzmiao dokładnie.Ale większość mam tak samo jak Ty.
Pozdrawiam
ja napisalam neigbours and friends ale nie bylam pewna,bo nie uslyszalam o tych pages,przy tym comedian napisalam ze chodzilo o dziecko i jej patience,z tym ze ludzie mieszaja jej prawdziwa osobowosc ze stage characterem,pozniej napisalam ze sama moze decydowac gdzie wystepuje,a tego ostatniego nie pamietam.w ostatnim tez napisalam over-used,ale nie jestem pewna i tez wybralam confident :) w 32 napisalam strong and weak colours a w ostatnim ze kazdy kolor zalezy od klimatu czy cos takiego.ale ogolnie to sie zawiodlam,bo wersja A byla latwiejsza...i to wcale nie jest sprawiedliwe ;/
Witam Kefalia.
Jeżeli chodzi o Part 1, to zgadzam się z wszystkim. Moim zdaniem też miało być "yellow pages" i "cupboard",choć ciągle się zastanawiam,czy nie miało być przypadkiem "kitchen cupboards just are untidy".
W Prat 2 postawiłam na "vegetables"(zobaczymy co było poprawną odp.), ale za to fontanna napisała'fontain'-bez -u.No cóż...może mają jakiś margines błędów.
Part 3 mam identyczną do 20 pytania.Od 21 mam trochę inaczej,ale to było trudne i też zgadywałam. Pamiętam,że miałam że 'people are angry'??,i chyba w pytaniu czemu woli występować sama zaznaczyłam że 'life is relaxing'??tez nie jestem tej odp.pewna.Ostatniej części nie pamiętam. Wiem,że zaznaczyłam "textile buyer' i 'careful'. Tak czy siak, część B była masakryczna i szczerze mówiąc, nie jestem pewna prawie żadnej odpowiedzi z 3 i 4 części.Pozdrawiam.

« 

FCE - sesja zimowa 2004

 »

CAE - sesja zimowa 2004