listening e!

Temat przeniesiony do archwium.
chętnie skonsultuję wersję e słuchania!

z moich wątpliwości:
czy w part 1 było gardening czy teacher (ja mam teacher)
potem ma sciencist,

part 2 : dentist, coach, 22 (34 to chyba liczba osów w jego chórze), romantic, australia, hollywood films, i inne, nie bardzo pamietam

part 3: nie byłam pewna ostatniego - czy dużo trenował czy zmienił rower

pert 4: ta laska pisała o rodzinie czy o znajomych (mi się wydawało, że o rodzinie pisała w anglii, a w us o znajomych, ale teraz nie jestem pewna).

jeśli pamiętacie coś jeszcze to ja też może wygrzebię z pamięci

pozdrawiam
part 1
--dwa pierwsze strzelalam, prawie nic nie zrozumialam, potem mialam a form of entertainment, photographer, gardener, i wiecej nie pamietam ale moze mi sie przypomni :)
part2
-- dentist, coach, 22, Hollywood films, romantic, Australia, disappointed, horseriding, i cdn moze nastapi :)
part3
--CEAFD chybaw tej kolejnosci, podpucha bylo B
part4
-- ona nie powiedziala wielu osobom dlaczego wyjechala do usa, pisala w usa o ludziach ktorych spotykala, zostala zauwazona jako piosenkarka kolo miejsca gdziue mieszkala, z tym facetem spiewala bo on potrzebowal jej pomocy, i nie wiem po co miala wrocic do usa, w ostatnim zaznaczylam B a w przedostatnim to ze jej nagrania nie byly dostepne w GB

to chyba tyle na razie...
dzięki za odezwanie się:)

part 1 : w 1 było coś o popularity, form of entertainment też miałam:) ale nie zaznaczyłam ani photographer (scientist) ani gardener (teacher)... pamiętam jeszcze to o językach- żo mówili po francusku.

patr 2 : wszystko tak samo:)

part 3 : nie pamiętam - na pewno też 1 c, ale jako podpucha miałam ostatnie (wahałam się, ale stwierdziłam że ten ostatni koleś jednak zmienił rower...)

part 4 : zasadniczo to samo:) ale nie pamiętam co było w ostatnim, a do usa miała wrócić żeby poprawić robotę (chyba nagrania i chyba to było a).

jak coś jeszcze ci się przypomni to się odzywaj:)
dzieki

« 

Pomoc językowa