Kiedy zadajecie??gdzie?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. zdaje w grudniu CAE, a do dzisiaj nie dostalam konkretnego terminu i miejsca egzaminu ustnego i słuchania. Wy już dostaliście?????? help....
one more time- help...
ja dostalam dzisiaj :P:P:P:P
ja też ciągle czekam... w ogromnym stresie...
Natalko, też czekam i trochę sie denerwuję. Mam nadzieję, że to tylko biurokracja tak zadziałała i i że obie wkrótce dostaniemy informację. Pewnie takich jak my jest więcej... pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminie.
dzisiaj dostalem info, zdaje CAE w Rzeszowskim Promarze w dniach 11, 14 i 17 grudnia :) Od dzis zaczynam sie przygotowywac. Wish me luck :)
ja mam już terminy CAE grudzień 2005 5, 7, 14
Ja też mam 5, 7 i 14 w Łodzi
a moze jest ktos kto zdaje speaking 9 w Lodzi?
kto zdaje cae ::: listening 18.11 ??? ja zdaje 19, prosze o odpowiedzi!!! z góry thx
prosze o kontakt mail-owy [email] !!!
mam egzamin ustny tego samego dnia i tak sie składa, ze tez jestem z Łodzi- mój speaking bedzie o 14.15. Jeśli Twoja godzina pokrywa sie z moją daj mi znać na [email]
Dzięki!
tego samego, czyli 9.12- sorry za to niedopatrzenie. W każdym razie proszę o kontakt
Cześć ja zdaję 9.12 o 13:10 a Ty o której????
O której masz speaking???
Chciałbym was tylko poinformować, że na tą samą godzinę są 2 pary. Przynajmniej tak jest w Łodzi.
speaking mam o 14.15 9.12
czyzbym znalazła swoją parę?! ;)
mam prosbe do wszytskich zdajacych:) po egzaminie pochwalcie sie jak Wam poszlo:) i jakie mieliscie tematy:) Wasze relacje beda bardzo przydatne:) no i bedziemy Wam dozgonnie wdzieczni:) pozdrawiam i z góry dziekuje ;)
Ja do dzis nie dostalam zadnego zawiadomienia o terminach. Jednak z tego calego stresu moja nauczycielka zadzownila do british counsil i dowiedziala sie o terminy okazalo sie ze mam w te sobote egzaminy ! gdyby nie ten telefon,minalby mi egzamin bez mojej wiedzy :-/ ludzie,jak dlugo nie dostajecie zawiadomienia to zadzwoncie i sie dowiedzcie ! tym bardziej,ze na stronce jest wzmianka,ze jezeli ktos nie dostanie to polowy listopada zawiadomienia to ma sie z nimi skontaktowac :/ dopiero teraz to zauwazylam :p ja w ta sobote jade do wrocka. mam speaking na 10.20 i listenning na 12.00. jak tylko wroce dam wam znac jak bylo u mnie,trzymajcie kciuki :) pozdrawiam, coolibra :D
bedziemy trzymac kciuki:) daj znac jak Ci poszlo:) powodzenia!
ja mam speaking 7.12 o 8.45 a Ty?
ja speaking mam 4.12 a listening 11.12 jeśli jesteście już po, była bym wdzięczna o chociaż by przybliżenie tematów zdjęć itp. pozdrawiam i trzymam za wszytkich innych kciuki!!
Ładna strona- [email]
ja mam : KATOWICE
Listening 03.12.2005 14:00-14:45
Speaking 04.12.2005 o 9:15
Resztę 14.12 2005 9:00-14:45

TRZYMAĆ KCIUKI!
a ja piszę firsta w Łodzi tak : listening : 5.12 od 10.15, pozniej 9.12 od 8.30 do 8.45noi use of english w soboteod 9.30 do 14.45
Hej! W Lodzi masz ten speaking?? Bo mam na te samo godzine i tego samego dnia :)
speaking 7.12 godz. 8:45 :))
mam te same dni co ty....a co masz 11. ?...bo ja speaking na 14.30.... hmm...
może ktoś miał już listening? proszę podzielcie się wrażeniami. Jestem zdesperowany
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa