Listening CAE

Temat przeniesiony do archwium.
Pozdrawiam wszystkich zdających CAE w sesji zimowej. Mam wielką prośbę. Czy ktoś kto już zdawał listening mógłby podzielić się wrażeniami?
Tez pozdrawiam,tym bardziej,ze tez zdaje 4.12;)Napisze jak bede po;)
jestem właśnie po listetningu. O-JE-ZU. Nie było najprościej. Lektorzy mówili monotonnie i bardzo szybko! Pomimo, że tematyka nie była zła, to sam listening, gdzie słuchasz go tylko raz był dość trudny. Trzymam kciuki!
hejj , jak bylas to moze uchylisz rabka tajemnicy o tematyce? bo takie czcze gadanie raczej nikomu nie pomoze...
przyłączam się do prośby o więcej szczegółów. Pozdrawiam
wielka prosba podzielcie się tematami po listeningu!!! thx
bardzo proszę o podzielenie się tematemi
Ja zdaje we wtorek trzymajcie kciuki, reszta 14 grudnia:0) jakos to bedzie mam nadzieje, mowienie jest najprostsze oni patrza na plynnosc jezykowa najbardziej, wazne jest zeby poprostu gadac caly czas, nie ma poprawnej odpowiedzi. dla mnie najgorsza gramtyka - niecierpie!!!!
Czy ktos juz zdawal listening i moglby podzielic sie wrazeniami i odpowiedziami? Bylabym bardzo wdzieczna. Ja juz po speakingu. Mialam tematy o ochronie srodowiska - the easiest way to be enviromentally friendly
thanks
Daj znać coś o tym listeningu. Mam w piątek.
ten listening jest dla mnie najgorszy jak zawesz....wrrr miałam czesc b.....
pamietam pojedyńcze wyrazy z czesci 1 i 2...czy ktoś miał podobnie ?

small van/ belgium/ table wear/ sun light/ garden shed/ design reward/ i coś z electricy....? prosze niech ktos napisze !!!!! ta nieswiadomosc mnie dołuje...?

aaa!! i jeszcze jedno !!!czy jak jest błąd w spealingu to od razu 0punktów? bo nie wiem ?

thx

pozdro:)
bład w spellingu to juz niestety 0 punktów :((
Temat przeniesiony do archwium.