Listening, sb, Warszawa, wersja C

Temat przeniesiony do archwium.
Wlasnie wyszlam z listeninga, mialam na 9.30 wersje C wiec chyba ta zasada ze im wczesniej tym wczesniejsza wersja nie do konca sie sprawdza:) Chyba jutro jeszcze ktos ma egzaminy wiec zostawie wpis na forum :) Ogolnie spodziewalam sie ze bedzie duzo gorzej. Jestem w miare zadowolona:) Part 1 - o ulepszeniach wprowadzanych w jakims tam klubie sportowym, wpisalam z tego co pamietam: new seats, videos and books, purchase, Planning Group, bar, mail order i nie wiem co jeszcze ( nie w kolejnosci i jesli ktos sie nie zgadza z tym to niech koniecznie napisze zebym nikogo nie wprowadzila w błąd:) ) PArt 2 once only, o jakiejs atrakcji turystycznej, jeziorze. Nie bylo bardzo trudne, i dalo sie polapac, niestety zle napisalam mlyn :) a powinno byc "old mill" oprocz tego wpisalam : 1966 and 1968, stables, cotton, floods, horse (byl czasownik handling i nie wiem czy powinnam wpisac horseriding czy jak ale mniej wiecej o to chodzilo chyba:P ) a i chyba court yard part 3 byl to wywiad z aktorem (a b c d) , wymagal troche skupienia, ale do przelkniecia a part 4 to wypowiedzi 5 osob o oimprezach, niezbyt trudne chyba :) (a b lub c)
a ja mialam wersje A na listeningu i PART 1 byla dokladnie taka sama, ale tylko ta czesc...

« 

Programy do nauki języków

 »

CPE