Supermemo???hm

Temat przeniesiony do archwium.
Hello!
Proste pytanie-Supermemo to już wiem że do nauki,mam wersjie 98 i 2002 mam bazy do 98 mam rozmówki angielskie w miesiąc z supermemo,ale nie wiem jak sie pracuje na tym programie,jak sie go używa żaczołem lekcjie a on mi nawalił już tyle powtórek że mi sie nie chce go używać może macie jakieś stronki z opisem po polsku
1.
Wywal z dysku SuperMemo 2002. To wersja dla bardzo zaawansowanych użytkowników. Możesz go ponownie zainstallować dopiero gdy przerobisz do końca bazy SM basic English w wersji polsko-angielskiej, angielsko-polskiej i Rozmówki w miesiąc, moze jeszcze First I next Steps to English.

2.
Zresetuj wszystkie swoje bazy File->Reset->Collection
Zacznij od nowa naukę z bazą Basic English(wersja polska) lub Rozmówki.

3. Codziennie wprowadzaj nie wiecej jak 30 nowych wyrażeń. Codziennie przerabiaj wszystkie powtórki, rób to dopóki nie nauczysz się wszystkich przeznaczonych na dany dzień wyrażeń. Wykonuj wszystkie "Final drills". W żadnym wypadku nie wolno Ci zostawiać żadnego wyrażenia ocenionego niżej niz 4 na następny dzień.

4. Poproś Tatusia, żeby przeczytał z Tobą ten post i wytłumaczył Ci o co chodzi.
Poprosiłbym tatusia ,ale obawiam sie ,że to ja mu musiałbym mu wytłumaczyć co i jak,ale powoli opanuje sie program dzieki za rade ,gdyby wszyscy wszystko wiedzieli to kto by zadawał proste pytania?
witam. skąd masz bazy do suoermemo? właśnie próbuje ten program i nie moge sobie poradzić.Jak możesz to pomóż. :)
bazy mam do 98 ,dokładnie nie pamiętam skąd pobierałem ,ale to była jakaś uczelnia jak podasz adres emila to ci wyśle
Byłoby suuuper :) [email]
też mam 98 ale czy to sie łatwo obsługuje?
Jak wyślesz to daj znać na [gg] Z góry dziękuje ;)
już wysłałem
suuuper! dzięki wielkie.teraz będe sie próbowała jakoś z tym uporać.jak dojde do czegoś to dam znać.Pozdro
Hej mam prosbe czy moglbys mi tez wyslac ter romzowki ? [email] z góry dziekuje
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

CAE - sesja zimowa 2005