writing

Temat przeniesiony do archwium.
moze bysmy sie tak powymieniali informacjami kto jaki temat wybral w drugiej czesci writingu. ciekawe jak wypadlo to procentowo mniej wiecej. z tego co widac wstepnie to najwieksza popularnoscia sie cieszyly soap operki.
a co z reszta? ja np pisalem report.
a wy???
ja jakos nie przepadam za operami mydlanymi wiec pisalam leaflet:)
ja tez pisalam leaflet
Jakos latwy mi sie wydal, ale szczerze mowiac nigdy nie licze na super ocene writingu, bo z doswiadczenia wiem, ze to czesto jest 'jak czapka stoi', podobnie ze speakingiem.
Ludzie sa tylko ludzmi, zwlaszcza na egzaminach...
ja tez pisałam leaflet, ale wydało mi sie to zadanie podchwytliwie łatwe, no nie wiem mam mieszane uczucia; nie wiem czeho egzaminatorzy sie po tym spodziewali wiec nie wiem jak mi poszło
A ja mam takie pytanie. Pisałam contribution to the book i dawałam nagłówki do paragrafów. Nie wiecie może, czy tak można pisać?
podobno obowiazuja te same zasady co dla artykulu
ja pisałam report....:)
Widzialam tez wersje contribution to the book z nagłówkami, także nie wiem czy rzeczywiście są jakieś sztywne reguły.
Ja oryginalna nie byłam: soap opera;) Ale nie "L for love" ;) Właściwie to wymyśliłam jakąś operke, chyba można?!
naglowki sa jak najbardziej wskazane, oczywisacie intorduction i conclusion
Pisałem report, założe sie że w BC pomyślą że w Polsce połowa ludzi odgapiała od siebie bo wszystkie dziewczyny pisały o M jak Miłość :D Przy okazji chciałałem złożyć wniosek o zakaz emisji tego śmiecia
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa