Są już wyniki!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |
Są już wyniki mimo że nie ma o tym informacji na stronie głównej. Wejdźcie i wpiszcie swoje numery a zobaczycie!!! Ja zdałem lOl yes! yes! yes!
jak to już?! ja się boję:)
ZDAŁEEEEEEEEEEM :)!
zdałam!!!!!!!!aaaa!!!!!!!
Ufff... ja tez zdalam! powodzenia i mocnych nerwow przy sprawdzaniu wynikow... wynik pojawia sie momentalnie po wpisaniu numeru kandydata nie dajac chwili na psychiczne przygotowanie sie :)
na jakiej stronie ??????????!!!!!!!!!!!!
no to mam c:( i tylko jakoś przykro jak wszyscy pytaja czy mam b:(
http://www.britishcouncil.org/poland-examinations.htm
w Warszawie jeszcze nie ma wyników ... =/ a juz sie zestresowalam =/
Krótkie pytanie. Przy podawaniu candidate number trzeba podać numer w formacie takim jaki wystepuje na Statement of Entry np.: PL010/156? Czy też wystarczy podać liczbe 156?
podajesz tylko ten numer za ukośnikiem, to PL 010 to numer centrum egz. trzymam kciuki za wyniki!
KURDE MAM D......KUR........W EH
a ja tak się cieszę! mam A :):):):) Zdałam!!!
jak to w warszaie nie ma?na pewno sa....na stronie http://www.britishcouncil.org/poland-sessions-and-registration.htm
i po lewo na pomaranczowo sa RESULTS FROM WINTER SESSION 2005.....pozdro
Hurra!!!! Ja też zdałam, mam B!!!! Cieszę się niesamowicie!!!!
Ja też zdalam BBBBBBBBBBBBBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hihi, ja tez zdalem :)))
co prawda tylko "C" ale ostatni raz na zoragnizowanych lekcjach ang. bylem 7 lat temu czyli w szkole sredniej a teraz przygotowywalem sie sam wiec nie jest zle :)
dla tych ktorym sie nie udalo, wiem ze latwo mi mowic ale zobaczycie, minie chwila i bedziecie sie z tego smiac. zbierajcie kaske i nastepnym razem bedzie OK!
D jak dno... cos o tym wiem...kiedys będzie lepiej, tym ktorym sie nie udalo, tak jak mnie, zycze duzo sily
Boże, ja też zdałam, na c ale na nic innego nie liczyłam. I nie wyrzuca mnie z pracy!
a ja wisuje jakies przypadkowe cyfry, bo zapomnialam jaki mam numer, i nic nie wyskakuje. Musze jechac do domu po szczesliwy numerek, mam nadzieje, ze szczesliwy...
sluchajcie, nie wytrzymalam i pobieglam do centrum British Council. Nie moglam czekac do jutra. Tam podali mi moj szczesliwy numerek i ledwo co nie zemdlalam!!!!! B!!!!!trzymam kciuki za WAS!
boże, po co ja tu zajrzałam?! gratuluję wszystkim wspaniałych wyników i ide walić głową w ścianę:(
a ja mam C. biorac pod uwage to, że po egzaminie myslalam ze nie zdam jestem mega szczesliwa::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D
trelele możesz mi podać swój numer state of Entry...chce coś sprawdzić bo mi nie wchodzi mój nr
numer musi być w postaci 4-cyfrowej. Jeżeli masz nr krótszy to poprzedzasz go zerami, np:
3 - 0003
34 - 0034
234 - 0234
2345 - 2345

i wszystko jasne :)
pozdrawiam
Do you believe me? I've got B from FCE!!! Pozdro:):):)
Zdalam na 'e' nie wiem czy to w ogoe, mozena okreslac jako zdanie...
i ja niby jestem dobra...
Placze juz od ponad godizny i nie moge sie uspokoic.. :(
Yupi! Zdałam! Jade do Holandii:D Dzieki Ci Tim!
Yes!
A. Będziem pić.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |