FCE sesja zimowa -są wyniki!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 80
poprzednia |
są wyniki!!!!! ZDAŁAM!!!!!!
gdzie niby sa wyniki? sprawdzam na british council i nie ma
ja dziś po południu znalazłam swoje na tej stronie. Sprawdzałam rano i jeszcze nie było, pewnie sukcesywnie udostępniają wyniki.
spróbuj jeszcze raz
trzymam kciuki :-)
http://www.britishcouncil.home.pl/exrs/kryterium.php
nasze też już są ;d zdałem na b
GDAŃSK a ja nie zdałem :( Wynik na E ,jestem załamany ,500 zł poszło się jeb**** ,zaraz chyba wyjde z siebie !!!!! Byłem pewny ,że zdam ten FCE !!!!
jeśli cię to pocieszy, to też E, a miałem nadzieje, że bedzie chociaż C... :/
Nie wyprowadzi mnie to z równowagi ,mam gdzieś te egzaminy qrwa. Otrzymując E totalnie mnie dobili ,bo to nawet nie jest D ,a ja naprawde byłem pewien ,że na luzach zdam ,porównywałem odpowiedzi z wami ,napisałem writing używając niebanalnych form. Speaking mi poszedł dobrze a Use of English duzo ćwiczyłem min. na tej stronie.

Coś mi cięzko w to uwierzyć ,naprawdę. Poczekam na list ,ale pewnie to E jest prawdą.

NIGDY WIECEJ NIE ZDAJE FCE ,CAE ITP. OKROPNIE SIĘ ZRAZIŁEM ,najbardziej mi szkoda tej kasy ,fatygi i czasu ,który musiałem temu poświęcić ,nerwów itd.

Pamiętajcie ,liczy się to co umiecie ,a nie papierek. I ostrzegam ludzi ,co mają słabe nerwy ,zeby tam nie wchodzili na tą strone przed listem.
ludzie!!jak wpisywaliscie nr kandydata, mi te wyniki nie wchodzą :(
to jeszcze raz ja już wiem co trzeba zrobic:) wpisujecie 4-cyfrowe numery kandydata czyli np 0001 :)

zdałam na B!! jestem HAPPY:)

pozdrowionka:)
chciałbym, żeby to jednak był ich bład (chyba 0% szans...)

mi też sie wydawało, że dobrze wypadłem, wiedziałem, że za dobrze nie poszedł mi reading, na reszte mialem na dzieje na C lub B...

shit happens... :/
Wpisuję numer czterocyfrowy, trzycyfrowy, dwu.... I nic nie wychodzi. Co robię źle?
Zdałem na B !! :D:D

Strasznie się ciesze, chociaż oczekiwałem A :P. Ale i tak jestem szczęśliwy :P. Mam pytanko: czy udostępnione będą jakieś wykresy, co by można było zobaczyć jak przeciętnie wypadła sesja, jak się rozkładają wyniki itd.????? Bardzo prosze o odpowiedź.

PS. Śliczna dziewczyno z FCE z katowic odezwij się!! :)

PSS. Zdałem!! :D
Pomóżcie!!!! Mam numer 3 jak go wpisać żeby zobaczyć wynik?
wpisz 0003
zdałem na B!!
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

pozdrawiam :)
O kurcze!!!!!!! Zdałam na B!!!!!!!! B!!!!!!!!! B!!!!!!!!!!!! Jeju jak sie ciesze i gratuluje wszystkim którzy ciesza sie teraz razem ze mna!!!
jestescie pewni,ze trzeba czterocyfrowy numer. bo na statement of entry mam tylko 3 cyfry?
zdalam na b!!!!!!!!!!
A czy ktoś sprawdzał wyniki z Warszawy? Bo nie mogę wejść.
Zdałem na C ale zdałem :):):):):)


pzdr


gratuluję
niech ktos mi powie jak szukac wyników fce
prosze jak sprawdzic wyniki????
Ludzie!jak sprwdzacie te wyniki? numer ma byc na pewno czterocyfrowy, a nie trzycyfrowy? ilocyfrowy wpisujecie? prosze o odpowiedź ,bo umieram z ciekawosci i nerwow,pozdrawiam
Numer ma byc czterocyfrowy jak mieliscie np nr 7 to wpisujecie 0007 jak 17 to 0017 itd.
z tego co wiem [i sprawdzałem] wynik powinien być w postaci 4 cyfrowej np:
nr 3 - wpisujesz 0003
nr 23 - wpisujesz 0023
nr 123 - wpisujesz 0123
nr 1233 - wpisujesz 1233

inaczej nie wchodzą i nie ma żadnych wyników, poza tym upewniałem się, sprawdzałem nr gościa, który się nie zgłosił [pamiętałem, bo był przede mną i wchodziłem za niego na speaking] i ma ocenę Z - ocena Z znaczy właśnie, że ktoś się nie zgłosił na egzamin. Zerowe prawdopodobieństwo zbiegu okoliczności :)

pozdrawiam
dzięki
trzeba z przodu dopisac tyle 0 zeby razem z numerem na statement of entry byly 4 cyfry. JEsli masz numer np. 1 to wpisujesz 0001; jesli 11 to wpisujesz 0011; jesli 111 to wpisujesz 0111.
pozdrawiam i trzymam kciuki:)
ewa70-
http://www.britishcouncil.org/pl/poland-examinations.htm

jesli chcesz miec stronke w polskiej wersji jezykowej ,kliknij w polska flage na samej gorze po lewej stronie.

Wynik sa po lewej stronie tak mniej wiecej w polowie strony, wpisz swoj numer(podobno trzeba czterocyfrowy,wiec,odpowiednia ilosc zer przed numer z dokumentow), i to wszystko
powodzenia
dzieki wszyskim za pomoc, wygląda na to,ze zdałem !!!!!!!!pozdrowienia
Czy sprawdzał ktoś wyniki z Warszawy?
zdałam na B!!!!!:D:D:D:D
a jak inni ludzie,którzy zdawali w koszalinie?odezwijcie się jak wam poszło!!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 80
poprzednia |