speakingi i listeningi zima 2006 :)

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 70
Baaaardzo bym prosiła o tematy speakingów!!! Mam 3.12 w warszawie!!!
Pozrdawiam!! I Z góry dziękuję!
No świetnie a maila nie podałam.. tak więc [email]
Nie wiem, czy przypadkiem te tematy na Speakingu się nie zmieniają, ale też o nie poproszę ;) Btw. Zdaję w Gdańsku 16.12

Pozdrawiam
UPS... nie podałem maila: [email]

Trochę źle się wpisałem... (treść mojego posta: patrz wyżej)

Pozdrawiam!
bardzo proszę o pytania na speaking . egzamin mam 02.12
z góry dziękuje moj mail [email]
Ja też zdaję w Warszawie 3.12. Może wejdziemy razem? Jesteś dobry/dobra?;)
hmmm jakos nikt nie pisze tych tematow. Chyba ze ktos cos dostal? A tak w ogole to ja zdaje w Wawie 3.12 o 11 30. Ktos jeszcze?:)
wiec jako pierwszy podziele sie ta tajemnica poliszynela;)
atmosfera calkiem niezla, interlocutor w porzadku nie mozna mu niczego zarzucic, takze jesli chodzi o egzaminatorow to zastrzezen miec nie moge;] co zas sie tyczy rozmowy - na poczatek kilka ogolnych pytan do mnie i do mojej partnerki - o miejsce zamieszkania, plany na najblizsze lata itp. Nastepnie part II - obrazki - czyli zaczelo sie to co tygryski lubia najbardziej;) najpierw kolezanka dostala zdjecia roznych ludzi podczas wysilku fizycznego i pytanie bylo o rodzaje motywacji. ja dostalem bodajze, kiedy motywuje sie szczegolnie. nastepnie przyszla pora na mnie - dal mi 4 zdjecia ognia w roznej psotaci - w kominku, w lesie, na psutyni i taki przy ktorym sie grilluje:] mialem omowic i porownac, natomiast kolezanka dostala pytanie, ktory z nich jest dla niej najbardziej znaczacy. Part III to nasza dyskusja nt. ochorny srodowiska, czyli temat ktory mi bardzo przypadl do gustu:D dostalismy kilka zdjec m.in. samotnej wyspy, rafy koralowej, delfinow, zniszczonego lasu, piramidy i topiacego sie lodu na Antarktydzie [i can assume so:D] fajnie nam sie rozmawialo bardzo, wzajemnie sie uzupelnialismy takze z tej czesci rowniez jestem zadowolony, nie popelnilem zadnych gramatycznych, razacych bledow wiec nie bylo zle:D Part IV to kolejny zestaw luznych pytan, o to co jest dla Ciebie najwazniesjze w zyciu, o to co moge robic by chronic srodowisko i pytanie na sam koniec - czy uwazam ze polityka panstw zagranicznych jest wystarczajaca do utrzymania pokoju na swiecie:D ostatecznie tez wybrnalem;)

ogolnie wrazenia pozytywne mocno, zdaje sobie sprawe ze pewnie bledow pare bylo bo to normalne, ale moglo byc gorzej;) duzo zalezy od tego na jakiego partnera dorozmowy traficie, ja mialem bardzo fajna dziewczyne wiec super sie rozumielismy:) bo np. ludzie ktorzy wyszli przed nami z pokoju, twierdzili ze niezbyt, ze ciezkie pytania itp;)
Zycze powodzenia:)

pozdrowka;]
w razie jakis pytan, chetnie odpowiem w czasie wolnym;) [email] ;]
Dziękuje! :)) I prosze, jak tylko ktoś jest po egzaminie, proszę podzielcie się pytaniami. To na prawdę może innym pomóć w sytuacji stresu itp. Wiem, że Wam to już nic nie zmieni ani nie pomoże, ale wierzę, że ktoś pomyśli o nas, tych którzy dopiero będą zdawać :)
Dziękuje!!

Piotrek
ja też poproszę: [email]
mam pytanko: ja zdaję w koszalinie 10.12 i szukam swojej połówki , numeru 43 - proszę daj znać.Mój mail: [email]
No to ja też jestem po
Cześć I
Where do you live?
What do you like about living there
what are you hopes for future?
Ask each other about plans and hopes in future
Część II
Moje zdjęcia dotyczyły różnych przedstawień był zespół dający koncert, jakiś ludzie w cyrku wykonujący trudne sztuczki, akrotzy w starym anglikańskim teatrze i jeszcze coś
Compare and cotrast. no i which is the most difficult and what gives them the gretest pleasure, a do partnera which performance will audience enjoy mostly
Moja partnerka miała kolesi wspinających się po lodowcu, kolesi których w plenerze uczą malować obrazy , jakąc grupe scitists ktorzy badaja na kości dinozaurów i grupka kucharzy . I chodziło o to czemu oni się tego uczą i co dana nauka może im dać i czy jest to trudne chyba tak to było ?
część III
Zdjęcia about regulation of low
Był policjant przypominający o pasach , kamera która robi zdjęcia jadącym za szybko babka która zbiera odciski palców , sortowanie śmieci , jakieś kitajce które robią mikroprocesory w dużej fabryce , babka która spząta w szpitalu i jakąs stara babcia obok której widniały napisy Mobile phones shoul be switched off . discuss which two pictures will are the most important for safety
IV Część to pytanie odnośnie regulacji prawa:
Czy uważasz że regulacje prawa nie są zbyt wymagająće
Co myślisz na temat noszenia munduru czy to obowiązkowe i czy powinni policjanic nosić
Co powinno być zrobione w zwiążku z grożnymi dzieciakami w szkołach
A i jeszcze w którejś części chyba pierwszej zapytał się coś o sport jaki sport uważamy za najpopolarniejszy w Polsce
Podsumowywyująć jak coś to piszcie sorka za błędy ale się spiesze
Egzamin jest naprawdę wypaśny wszyscy są mili , uśmiechnięci a wszystko mija tak szybko że sie w głowie nie mieści
3mam za was wszystkich Goog luck my friends!
Moj speaking jest 10 grudnia, o 12.30 w Warszawie.Kto wtedy zdaje??? Dzieki wielkie za pytania. Jesli ktos juz zdawal CAE i zna questions, niech pisze, przyda sie wszystkim, ktorzy jeszcze nie maja tego za soba, CHEERS
Moj speaking jest 10 grudnia o 12.30 w Warszawie. Kto wtedy zdaje?????
Moje zmagania speakingwowo-listeningowe mam 10 grudnia też opisze co ciekawego mi się przytrafiło. Pozdrawiam
P.S. Zapomniałem dodać ze zdaję we Wrocławiu.
czy mogę prosić o te tematy jeśli ktoś ma albo dostał, please [email]
hej, zdaje 10 grudnia w wawie, jesli ktos chce sie podzielic tematami to prosze na [email] . Bedze wdzieczny.
Cześć, też prosiłabym tematy na maila [email]
z góry dziękuję i pozdrawiam ;)
Tyle osob sie chwalilo, ze ma dzis speaking. Tak wiec czekamy na jakies wskazowki:)hehe A tym, ktorzy jeszcze nie mieli zycze powodzenia!!!!!!! Ja mam dopiero 10:(
no wiec ja juz tez po;) Najpierw byly pytania typu skad jestesmy, czemu sie uczymy ang, plany na przyszlosc, potem ja mialam obrazki typu ktos co otrzymal nagrode, dziewczynka rzucajaca sie facetowi na szyje, dzieciaki na karuzeli w wesolym miasteczku i trzeba bylo porownac co te osoby czuja i co sie stanie potem,a kolezanka potem miala poiwedziec ktore z nich bedzie najbardziej memorable a kolezanka miala jakas piosenkarke, goscia co przemawia, cos jeszcze i matke z niemowlakiem i bylo cos o glosie, a potem ja mialam powiedziec w ktorym przypadku glos ma najwiekszy wplyw na inna osobe. trzecia czesc byla nienajlepsza bo byly jakies dziwne obrazki z wynalazkami przyszlosci i nie zdarzylysmy wszystkich omowic ani wybrac i nawet nie jestem pewna czy nam powiedziano pod jakim katem je wybrac... a w czwartej byly pytania typu co sie zmienilo w porownaniu z przeszloscia i co sie zmieni w przyszlosci.

Ogolnie bylo calkiem calkiem, sympatycznie i w ogole, szybko minelo...

Pozdrowienia dla innych i piszcie prosze jak listeningi wygladaja:)
Piszę od razu pytania moje i mojej partnerki:
Part I
Where do you live?
Why you like living there?
What are the advantages of living there?
Part II
Obrazki
Moje przedstawiały ludzi w różnych strojach np. chińczycy w kimonach, małe dziecko w sukni ślubnej itp.
Compare and contrast Picture saying for whom clothes are the most important
Mojej partnerki przedstawiały ludzi robiących zdjęcia np. facet na safari robi zdjęcie słoniowi, w mieście zabytkom, na łące roślinom itp.
Compare and contrast Picture saying who May hale the biggest problem In doing the photo.
Part 3
Obrazek przedstawiał modern inventions: TV, computer, komórkę, samochody, carty kredytowe itp.
Say what are the disadvantages of modern inventions. Which of them has the biggest amount of them.
Part 4
What is the most successful modern invention and why
Should traffic be removed from city centres
Will on-line shopping in the future replace traditional shopping

Ogólnie coś takiego ;]
Życzę powodzenia
Martyna
Kto z was miał już listening??????????????
czesc!!! slicznie prosze o twoje tematy z listeningu. dzieki. [email]
byłabym wdzięczna za pytania na ustny, mój mail: [email]
bardzo dziękuje ludziom, którzy napisali co było. prosze, piszcie więcej!!!
ja mam 9-go i tez napiszę co miałam zaraz jak tylko wrócę ;)))
Hej!

Czy nikt już nie poda nic nowego z tych tematów do speakingu :(? A Tyle osób go miało.. podzielcie się pytaniami..
witajcie!!
napiszcie prosze jakie mieliscie tematy na ustnym CAE? ??? okropnie sie denerwuje...
8268260 moj gg.

albo [email]

pozdrawiam
a listening? Nie wierze, ze nikt jeszcze nie mial...prosze Was slicznie, powiedzcie co mniej wiecej bylo, czy trudne, czy nie...
Witam! Ja zdaje w Gdańsku i speaking mam już za sobą. Co do przebiegu egzaminu: wpierw pytania gdzie mieszkamy (w parze byłam z kolegą) i co lubimy w naszych miastach. Nastepnie mielismy rozmawiac o tym, jak spędzamy czas wolny. Kolejno obrazki: w moim przypadku - ludzie wspinajacy sie zima na jakis szczyt i kucharze stojacy tyłem (te dwa wybrałam) i miałam powiedziec jaki nauka tych ludzi bedzie miała efekt w przyszłości. Potem rozmowa na podstawie obrazków na temat idoli. I na koncu pytania: dlaczego ludzie pisza ksiażki biograficzne, jakie sa wady bycia sławnym i czy łatwo upodobnic sie do swojego idola? Powodzenia:)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 70