speakingi i listeningi zima 2006 :)

Temat przeniesiony do archwium.
61-70 z 70
| następna
Czy ktoś juz miał listening? jak wrażenia?
no i z tego wynika, ze pytania sie powtarzaja:) Tylko co z tego? Dlaczego nie piszecie co mieliscie? Przeciez tyle osob sie zglaszalo, ze ma egzamin na poczatku grudnia... No tak, ale to typowe podejscie Polakow do zycia, ze skoro samemu sie nie znalo pytan to niby dlaczego inni maja miec latwiej...

A wszystkim ktorzy dziela sie swoimi doswiadczeniami egzaminacyjnymi baaardzo dziekujemy:)hehe
Mam wrażenie, że nikt nie chce się podzielić odpowiedziami z listeningu, ciekawe dlaczego?
czy ktos zdaje w bydgoszczy?????? 10(speaking+listening) i 13 grudnia(reszta)???????????
Moje pytania: where do U live. what do U like aboit living there, fotografie przedstawiajace ludzi z parasolami, jakie funckje pelni parasol, slonce deszcz, wizual, etc, co jest dobrego i jaki wplyw maja smsy.
jestem po listeningu, z tego co pamiętam: było o orłach .słówka: grace and powerful , lakes , birds and .... , park , table w part 3 : 2 ostatnie to d , pierwsze a , drugie c i dalej nie pamiętam . Part 3 o statku: winter socks , 15 metres , second chance , pierwszego i 4 wogóle nie pamiętam

Speaking: obrazki: takie jak pisali wcześniej , a precyzyjniej: dzieci w muzeum nam szczątkami dinozaura , a nie naukowcy dalej to samo . nowe: part 4: jakie ograniczenia powinny być w szkole . i to wszystko
wszystko sie powtarza, jest spoko, uśmiechają sie i wszystko strasznie krótkie to jest. ja miałam where do you live? mój partner jak długo uczysz sie angielskiego, potem opisać niezwykłe wakacje, no a potem już te obrazki, których nie znoszę, ale było to samo co już kolega pisał, czyli różni ludzie robiący zdjęcia, np słoniowi i roślinie i poiwiedzieć o difficulties in taking a photo in different situations &which is more satisfying o ile dobrze pamiętam.
potem były obrazki z samochodem,kompem, komórą, hamburgerem i tv i dyskusja które trzy z nich maja największy wpływ na nasze życie.
na koniec pytanie czy myślisz że zakupy internetowe wyprą normalne i cos jeszcze, ale nie pamiętam.
poszło chyba ok,, choć na pewno zrobiłam masę błędów, ale wrzucałam jakieś słówka typu excruciating, that's vital, disdainful, żeby było efektownie;)we will see:)
pozdrowka i radzę przy porównywaniu obrazków skupiać się na podobieństwach i różnicach i słuchać pytań, bo moj kolega głównie opisywał to co widzii to chyba nie jest to czego chcą
nie licz na odpowiedzi tylko na siebie;]. poza tym w listeningu byly albo takie, w ktorych sama bedzies zperwna co dac, albo takie w ktorych 50% forumowiczow da odpowiedz B a druga polowa C, i ty tez sie bedziesz meidzy nimi zastanawiac nie krocej niz ci co juz pisali.
Hej, prosilabym o tematy na ustnym, co prawda zdaje w marcu ale na pewno mi pomoga, z góry dzieki Olka
[email]
Hej!! Jeśli jest to jeszcze możliwe, to również chciałabym uzyskać info o tematach na speaking. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe materiały, proszę o kontakt : [email]
Temat przeniesiony do archwium.
61-70 z 70
| następna