Listening - wersja A

Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna
honour ma sens. siedziałem nad tym chwile. w moim odczuciu najgorsza była 3 część a najłatwiejsza 2. no i 4 taka średnia a 1 nawet ok.
eg. mnie 3 byla wrecz masakryczna... nie moglam sie skupic, wiec nie bylo latwo. Prawdopodobnie mam tylko 3 dobrze.....
napiszcie co mieliscie w 3 zadaniu...bo jestem ciekawa czy ktos ma jak ja...:)
No więc ja mam tak: :)

Part1: media group, winter socks, dry bread, motorbike, 37 metres, rounded, z salolonem było, jak już mówili "large map".

Part2: W którym mieliscie forest? Jakie było pytanie bo nie pamietam hm... Potem, grace and honour, park (? ale jaki park tam był :/), rivers, ski-lift, young lambs, pipes

Part3: Tylko pamiętam, że zaznaczyłem, że w pyt. 1 "the audience could easily relate to them(books)" bo ona mowila, ze dzieci tam spotykają sytuacje jak chodzenie do szkoły itp. które mają na codzien. A w drugim wg. mnie motywuje ją własnie przygotowania, bo mowila o wyciskaniu farby i układaniu pędzli, jako tym co ją popycha do pracy.

Part4:
Speaker 1) hard to maintain i spectavular views
Speaker 2) would be too damp i changing location
Speaker 3) a lot of light i too lonely
Speaker 4) nie pamietam :p
Speaker 5) nie pamietam :p

Part2: W którym mieliscie forest? Jakie było pytanie bo nie pamietam hm... ????
A no i jeszcze do zadania 1) (the) group pressure. Nie byłem pewien jaki przedimek wstawić, czy w ogóle :/
Tfu.. ;) Oczywiscie w pierwszym było "grace and power" a potem było że jak sie przysni pojedynczy orzeł to przyjdzie "honour".
No i co do 3ciej czesci to mi sie przypomnialo czytajac posty wyżej znowu :)

- "the audience could easily relate to them(books)" - jak napisalem wyżej
- motywują ją przygotowania (wyciskanie farb, ustawianie pędzli)
- było, że bohater stał się od razu popularny (A - ale nie pamietam ktore pyt)
- zmiana tematu jej pomogła(D), też tak miałem
- było w ostatnim, że most of the children gain something
- było, że od razu wie, czy wymyślona postać has potential (odp. A chyba)

To chyba na tyle ;) To tylko moje odpowiedzi, prosze sie nimi nie sugerować ;)
jak napisalem an honour zamiast honour to zaliczą? to dobry article?
chyba nie, bo już wcześniej był podany article tak mi sie zdaje...

A ja mam pytanie, czy jest jakaś różnica między round i rounded?
round - shaped like a ball or circle, or curved
rounded - round or curved

Z Cambridge Dictionary, myślę, że obydwa uznają. W nagraniu, jednakże, mówili "rounded" więc ja tam wpisałem.
dziękuję wszystkim za dyskusję nad odpowiedziami. własnie wróciłam z listeningu i tez miałam ten test! :) oczywiscie na pewno sie gdzieś rąbnełam, ale przynajmniej nie było tego stresu az tak wielkiego. pewnie juz wszyscy sa po, ale napisze moje odpowiedzi na wszelki wypadek:

part 1: media group, winter socks, dry bread (tam było jeszcze biscuits i nie wiem, bo on jadł dry bread, ale większosc pasazerów jadła biscuits-nie wiem), large map, motorbike, rounded, 37 metres

part 2: grace and power, rivers, (pine???)forest, ski lifts (dzięki za to :D), honour, pipes, young lambs, hunters

part 3: c,b,a,d,d,d (ale to było strasznie zakręcone o tej babce, tez troche strzelałam, nie wiem co dobrze co zle)

part 4: Speaker 1) F (spectacular views) i D (ze nie na jego kieszen)
Speaker 2) C (ability to change location) i B (would be too damp)
Speaker 3) nie pamietam
Speaker 4) D i C (tu chyba było, że za daleko od miasta)
Speaker 5) tego też nie pamietam :/

na końcu zaczełam mazac i zmieniać czesc odpowiedzi w panice :/
jeszcze raz dziekuje wszystkim i powodzenia w środe! :)))
Na 90% w PART 2 było Glen Forest
hahah a ja usłyszałem winter suits a nie winter socks :) ale wiem że potem było coś to go with heavy boots wiec suits byłoby logiczne (bo socks raczej pasuja do każdych butów):P
o tej babce i dzieciach dałem ze była impressed ze różnie ją odbieraja bo były w wypowiedzi przykłady obu wersji zachowań (negatywne i pozytywne attitudes) a powiedziano także że most of them [children] lies between the two categories
P.S Do kogoś wyżej - jak jest jeden prostokącik to się wpisuje jedną rzecz chyba że jest AND tak jak w przykłądzie z grace and power :) Ale czasem sa dwie poprawne odp. Pozdrawiam i powodzenia w środe
kilka tyg minelo, ale dobrze pamietam trudna 4 czesc ;/ w pierwszej mam: large map, motorbike, 37 metres, dry bread, temperature i "heavy boots", ktorych nikt chyba nie wpisal :/... w drugiej czesci: young lambs, hunters, pipes, honour, rivers... jesli chodzi o czesc nastepna-niczego w sumie nie jestem pewna-za malo czasu i chyba moich umiejetnosci :) co do czwartej-
pozdrawiam wszystkich
Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna