CAE Wyniki - Grudzień

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 44
poprzednia |
Wie ktoś kiedy pojawią się wyniki na stronach british council ?
wydaje mi się, że koło lutego. Może nawet początek lutego?
zgodnie z informacją na kartkach, które otrzymaliśmy przed egzaminem - 1 lutego
hm.. może nie tyle na stronie british council, co cambridgeesol, na tej kartce są wszyskie informacje.
hm.. może nie tyle na stronie british council, co cambridgeesol, na tej kartce są wszyskie informacje.
thanks
i jak? macie już wyniki?
nie no, przecież mają być w piątek po 13.00. a ty już masz?
Jezeli mozna spytac to skad masz taka informacje?? Nie przypominam sobie zebysmy dostali na egzaminie jakies kartki na ktorych byl podany przyblizony termin ogloszenia wynikow...
My dostaliśmy :) (Kraków NCK)
No tak Krakow ;)
W Gdansku niestety chyba papieru zabraklo :)
Pozdrawiam
Ja zdawałam w Poznaniu i tez dostalismy informacje , że wyniki bedą po 1 lutego, i ja juz zarejestrowałam sie na tej stronie z wynikami i tam jak byk jest napisane, że wyniki 1 lutego o godz. 13.00 Ja chyba zawału dostanę do tego czasu, a ja bede sprawdzać w piatek o 13 te wyniki to na pewno bede miała zawał. pamietam jak 2 lata temu sprawdzałam wyniki z FCE to mi normalnie serce prawie wyskoczyło!
A zapisywałaś się indywidualnie czy chodziłaś do szkoły językowej? Ja apisywałam się indywidualnie i nie dostałam żadnej informacji o wynikach ani danych do logowania się na stronce z wynikami:/
hm.. pozostaje tylko kwestia czy o 13 czy o 14 :D bo na stronie jest napisane, ze beda dostepne o 13 (UK).
Już mam...dość tego czekania !!! brrr....
Już mam...dość tego czekania !!! brrr....
tak, wyniki będą jutro, o 14, dla wszystkich tych, którzy dostali na egzaminie tajny kod i hasło
Ta... Na pewno im serwery siądą :( Liczę że też na to wpadli i zamieszczą wcześniej (np dziś) aby "rozładować korek :D:D:D" (naiwny jestem wiem...)
Mam do napisania ważną pracę na studia i nie mogę się przez to g. skupić...
w Szczecinie równiez byly rozdawane kartki z informacja dotyczaca sprawdzenia wyników, ale będą one owszem o 13 ale czasu UK, nie naszego;)
Wiem co czujesz, mam to samo, a do tego jestem przez ten stres tak od kilku dni okropna, że sama ze sobą nie wytrzymuję ... warczę na wszystkich, mąż juz ze mna nie wytrzymuje ... nawet sobie nie wyobrazam jaka bede wstrętna dla wszystkich jak nie zdam ...
Ze mną też nie da się wytrzymać. Zwłaszcza że poszło mi z jednej strony na tyle źle, że nie ma zadnej gwarancji że zdam a z drugiej na tyle dobrze, że wciąż mam jakąś nadzieję (szanse oceniam 49 że zdam na 51 że nie).
już jutro się dowiemy czy nasze 560 zł zaprocentowało czy też trzeba będzie postarać się o kolejne... ;)
a na jakiej stronie sie to sprawdzalo? pamietam ze sie rejestrowalem, haslo mam gdzies zapisane, ale adresu nie :/
www.cambridgeesol-results.org
http://www.cae.nauczaj.com/

albo na tej stronie, i tu juz sa wyniki od 13.00
Ja zdałam !!!!!!!!!!! PIĘkne C !!!!!!!
Ale jestem szczęsliwa!!!!!
nie chodzilem na zadne kursy po egzaminie w myslach wracałem do dziesiątek głupich błędow ktore zrobiłem a jednak






Grade C. Congratulations on your pass grade.



hyhyhy
ale czy na pewno można zaufać tym wynikom...?

mam C i tak sie boje ze to nieprawda
JEST C :D :D :D PASS GRADE :) ! Uff
B a bylam pewna ze D :) a w dodatku te czesci które byłam pewna ze sa zle okazało sie ze poszły mi najlepiej. Mam nadzieje ze to prawda to co widze na tej stronie!!!!
A ??????

Nie wierzę!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 44
poprzednia |