CAE Wyniki - Grudzień

Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna
Grade C! :)
Katarzyna, ciesz sie chwilą! Jak zmienią to zmienią, będziesz się później martwić ;)
"Cambridge ESOL reserves the right to amend the information given before the issue of certificates to successful candidates."
Well done! :)
Ja też zdałem C - w Lublinie
ja cie sune a ja B :D:D:D radosc wielka :D
Ja tez B... tralalala. Ale ulga... :)
mam pytanie czym jest "british council unique number" i gdzie moge tego szukać????????
byłabym wdzięczna za szybką odpowiedz!!!!!!!
możesz sprawdzić wynik na stronie www.britishcouncil.pl w zakłatce egzaminations jezeli nie masz loginu i hasła.
A. I pomyśleć, że nawet nie traktowałam tego egzaminu poważnie... Wszyscy dookoła obgryzali paznokcie z nerwów, a ja uśmiechałam się do egzaminatorów :)
również zdane, C :D
kiedy idziecie na proficiency.?
a czy jest moze jakas mozliwosc zeby sie dowiedziec o procentowe wyniki z kazdej czesci??
bo to co jest na stronce to tylko czy ponad czy ponizej 'borderline' wiec to duzo nie mowi
Myslę, że nie wcześniej, niż za rok. A Ty? :)
A propos mojego wpisu wyżej - dotyczył oczywiście proficiency, a nie procentowego wyniku :)
a jeśli zdawaliście FCE to ile czasu po jego zdaniu zdaliście CAE?
o ile wiem, musimy się zadowolić tym wykresem z 'borderline' :>
swoją drogą, też mnie zaskoczyły moje wyniki - okazało się, że nagorzej mi poszły te części, z których byłam całkiem zadowolona, a za to te, przy których najbardziej się bałam, miały całkiem przyzwoite wyniki...
Może oni tam tego nie oceniają tak naprawdę, tylko wpisują takie rezultaty, żeby się statystycznie ładnie zgadzało?:P wiecie, krzywa Gaussa, najwięcej wyników przeciętnych...
Temat przeniesiony do archwium.
31-44 z 44
| następna