osoby samodzielnie przygotowujące się do CAE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Podchodzę do egzaminu lato 2009 i szukam kogoś kto tak jak ja przygotowuje się sam i chciałby pocwiczyc speaking np przez skype, badz wymieniac sie informacjami, wspierac itd:)
ja sie zgłaszam:) napisz proszę na maila: [email]
Pozdrawiam,
A.
hej, też podchodze teraz do egz. chętnie bym ''poplotkowała'' po ang. speaking mam 8marca.jestem z warszawy. moj mail [email] marta
Czesc! Podchodze do egz w sesji marcowej. Proponuje by osoby które tez maja egz w tej sesji sie wpisywaly
Fajnie byłoby napisac swoje wrazenia po speakingu i listeningu - zawsze jakies wskazowki beda cenne.
podaje maila - zawsze chetnie odpowiem na pytania, na ktore bede znała odpowiedź.
pozdr
[email]
Cześć! Tak jak Ty przygotowuje się samodzielnie do CAE w sesji letniej. Napisz na [email] Napewno sobie pomożemy!
Ja już się przygotowuję, a chcę zdawać w zimę ;) [email]
A z jakich podręczników korzystacie?

Ps czy ktoś mógłby mi przesłać nowe arkusze CAE z grudnia 2008? [email]
[wpis usunięty]
Ten program jest jakiś idiotyczny i niespójny. Przykład: "to feel love to sb" (lektorka czyta with sb, ale EGAL) i odp. "to have sex with sb". To wszystko jest jakieś powalone. Nie polecam tego nikomu. I sam usuwam z kompa. Wolę ślęczeć nad słownikiem.
Poza tym. Słówka banalne są czasem wytłumaczone w niebanalny sposób. Powalone jest to, że trudnych, rzadko spotykanych słów użyto do opisu banalnych. Jakim cudem znam 95 % tych wszystkich słówek, a taki FC czy CAE zdaje na np. C (te dwa egzaminy są dla mnie b. podobne).
czesc,
nie wiem czy nadal szukasz osob do wspolnej nauki, w kazdym razie ja sie b chetnie zgłaszam ;)
[email]
Cześć mam na imię Jerzy i również chętnie poćwicze do speakingu,
mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie