Ile macie lat?

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 210
17 i zdalem CAE na C.
>17 i zdalem CAE na C.
To dalacz do naszej grupki naukowej w paltalku przeczytasz na odrum NIE DLA IDIOTOW w dziale FCE.
>Znam osoby ktore maja 16 lat i zdane CAE

Tak tak to ja od dziś:) Chociaż 16 będe miał w listopadzie :)
18 od lipca, wiec zdawalam jak mialam jeszcze 17 ;) No i zdalam na C.... jupiiii
A ja mam 16 i zdalam na C.....strasznie sie ciesze
YO
kurcze ja mam 26 i zamierzam podejść w grudniu...jescze nie wiem, trochę pękam.
nie pekaj!!:)jak sie czujesz na silach to atakuj:)powodzenia zycze!!!!
Ja mam 18 i CAE bede probowala zdac w grudniu........ughhh :)
mam koleżankę, ktora rok temu, mają wiosen 16 zdała CPE na A!!!! A ja mimo, że rok starsza zdawałam wtedy dopiero FCE, teraz mam 18 i zdane CAE, a ciągle się czuję do niej maaaluteńka. No ale nic, trzeba żyć dalej i iść z podniesioną głową ;)
Powiedz cos wiecej o tej kolezance, bo nie chce mi sie wierzyc.
Dziwi mnie to, ze tak nie wierzycie sobie nawzajem - przeciez jesli ktos ma duza zdolnosc do jezykow, ciezko pradcuje, albo byl przez dlugi czas w kraju angielskojezycznym to niby dlaczego ma nie zdac CPE na A pomimo mlodego wieku??? wszytsko zalezy od predyspozycji jezykowych,ciezkiej pracy no i troche szczescie tez potrzeba, bo jesli ktos np. od dziecka uczy sie ang na kursach to nie ma problemu, podbnie jesli byl w Angli lub innym kraju przez dluzszy okres...
Jest ona osobą, która zawsze dużo się uczyła, była najlepsza uczennicą w klasie, poszła do jednego z najlepszych liceów w Polsce (3 w Gdyni), zawsze miała spore zacięcie do nauki.
Mam 17 i zdałam na C. Ale zgadzam się, ze nie wiek się liczy, ale wiedza :-) Moja koleżanka z klasy ma CPE na A (zdała w drugiej klasie liceum!), ale oprócz nas dwu nikt inny w klasie tego egzaminu nie zdawał (a chodzimy do- podobno- \'najlepszej\' szkoły w polsce).
A co to za szkoła?
>A co to za szkoła?

LO 3 w Gdyni do jedno z najlepszych w Polsce (chociaż nie wiem dokładnie jak to teraz wygląda bo w rankingach osatnio przodowało LO 13 z mojego Szczecina, ale oni tam \'produkują\' troche tych olimpijczyków)

18 lat, CAE na \'A\' w tegorocznej czerwcowej sesji :-D
ja mam 15 i zdaję w czerwcu
ja mam 20 i właśnie zdałam CAE na B
15 i uwazam że ta stronka jest SUPER dla kazdego
Zdałem na C i mam 17 lat (w styczniu 18). Mój o rok młodszy kolega też zdał na to samo. Po prostu ja o rok za późno zacząłem się uczyć. Ale nic, liczy się to co już osiągnęliśmy.
23
no a ja mam teraz 17, CAE bede zdawala majac 18 :) niektorzy twierdza, ze to pozno.... a inni mowia: \"Jakt to ? TO Już ?\" ale kogo to obchodzi. przeciez kazdy i tak zda wtedy, kiedy przyjdzie na to odpowiednie czas :)
A ja mam 24;)
hmmmmmmm - prawie 25 :(

strasznie późno jak widzę młode niewiasty przed egzaminem.
tak mi sie wydawało, że to głownie licealiści zdają CAE... ja mam 26 lat i troche mnie podbudowało, że nie jestem najstarsza wśród zdających ;-)
wiecie co? juz przestancie sie tak przechwalac! ja mam 20 i jestem w trakcie kursu na cae w czerwcu next year i wcale nie czuje sie gorsza. moze ktos napisze ze ma jeszcze 10 lat i zadl cpe na A co???? przestancie... bo to zalosne te wasze przechwalki!!!!!
No coż, zdawalam wlasnie speaking z dziewczątkiem 16 lat (ja mam duzo wiecej)!!!
Przyszła z prywatnym nauczycielem i płynnie odpowiedziała na kazde pytanie oraz rowno w minucie porownala obrazki nawet na nie nie patrzac !Tylko dziwne, że przed egzaminem jak się rozgrzewalyśmy po angielsku nie potrafila nic wydukac!!!!Jestem strasznie zdolowana! 16 lat!!!!
Ja mam 17, planuję zdawać w czerwcu lub grudniu 2004, więc będę mieć albo 17, albo 18 lat, bo urodziny mam w sierpniu :^)
cholera, to ja stara już jestem .... :)
26
Ja wlasnie skonczylam 17; w czerwcu CPE robie
Szkola ta, moge powiedzec z czystym sumieniem, jest swietna. Jestem aktualnie w 2. klasie liceum i nie narzekam na nude ;-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 210