Do posiadaczy CAE!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam CAE juz od roku,ale dopiero niedawno obejrzalam go dokladniej;) i zauważyłam na drugiej stronie dyplomu dopisek następującej treści : \"The candidate was exempt from satisfying the full range of assessment objectives in the examination.Further information may be obtained from the Centre ...etc....\"Zaintrygowało mnie to poniewaz na dyplomie FCE niczego takiego nie mam.Nim zwrócę się o wyjaśnienia tam gdzie zasugerowano ,mam do Was prośbę-proszę,spójrzcie na swoje certyfikaty i sprawdźcie,czy też macie taki dopisek na odwrotnej stronie,na dole.Być może maja go wszyscy i wtedy przestanie być już taki ciekawy;) ale jeśli tylko niektórzy,to może ktoś wie,co on oznacza(oczywiście,dosłownie go rozumiem,ale nie wiem jak to odnieść do mojego egzaminu i jego wyniku)??Z góry dzięki za pomoc i ewentualne info na ten temat.Pozdrawiam :))
To dobre pytanie, ale zupełnie nie ma się czym przejmować. Gdy otrzymałem dyplom CAE też zaniepokoiła mnie ta adnotacja i zadzwoniłem do centrum egzaminacyjnego, gdzie powiedziano mi, że ten napis nie świadczy o tym, że zdający miał dyslekcję. Widnieje on na wszystkich certyfikatach. Może, żeby zupełnie rozwiać wątpliwości warto byłoby zwrócić się na forum do Pani z British Council, która czasem udziela rad na tym forum. Pozdrawiam
Dzięki sedeczne!!Już się więc nie przejmuję:)) Pozdrawiam
Bardzo dziękuję Posiadaczowi za zastąpienie mnie - faktycznie taka adnotacja oznacza, że kandydat korzystał ze specjalnego udogodnienia dla dyslektyków, w postaci łagodniejszego sprawdzania błędów ortograficznych.

Pozdrawiam serdecznie,
Monika Chilewicz

« 

Studia językowe