NKJO

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o NKJO.
Kto zechce mi coś opowiedzieć?
Egzamin wstępny, materiały do nauki na e wstępny, itd.
Z góry dziękuję.
Czesc, moge cos napisac ale powiedz ktore kolegium Cie interesuje tzn w jakim miescie tu masz stronke do Zabrza
pozdrawiam

http://nkjozabrze.w.interia.pl/
O! A czy moze masz jakies info na temat Kolegium w Lodzi? Rozwazam zdawanie tam juz w najblizszym roku...Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Interesuje mnie Poznań lub Leszno.
leszno szczerze odradzam. wykładowcy czepiają się dosłownie wszystkiego, jedyne co tam się robi to zakuwa przez 24h a i tak nie wiadomo czy się zaliczy rok - zależy od widzimisie wykładowcy. ponadto powtarzanie roku w lesznie jest płatne a samo miasto to duża betonowa wieś
zdawalam w tym roku do wroclawskiego nkjo... i ogolnie rzecz biorac rozmowa kwalifikacyjna byla bardzo przyjemna. najpierw nalezalo wypelnic ankiete na Twoj temat, czyli hobby, zainteresowania, jak dlugo sie uczysz angielskiego, costam o szkole itd. potem komisja na podstawie tej ankiety zadawala Ci pytania i nieraz wychodzilo na to, ze mowilam to samo co napisalam... a jak sie tam studiuje to powiem Ci za czas jakis, jak sie semestr zacznie ;]
pozdrawiam cieplo.
akuku.
Hej mam do was prosbe czy moglby ktos podac swoj nr gg lub e-mail bo chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej o nkjo we wroclawiu , mam zamiar tam skladac papiery... Moj nr 6205743, pozdrawiam
Mozna wiedziec o ktore NKJO w Lodzi Ci chodzi? Jest KJO UŁ, ktore zlikwidowano wlasnie, wiec na nie napewno pojsc nie mozesz.(nie ma czego zalowac). Jest jeszcze NKJO dr Piontka. Jest to NKJO prywatne.
NKJO DR PIONTKA prosze napisac cos wiecej:) nei slyszalem strona www? namiery:)? pozdrawiam:)
studentka UŁ (gość) 11 Lip 2006, 17:22 odpowiedz
wysłano z: *.51.247.250
Jest jeszcze NKJO dr Piontka. Jest to NKJO prywatne.

>>>>>>NO I JAK Z TYM>>>>?
co z tym KJO ej to sciema nie m aczegos takeigo !!!
TO PROWOKACJA CO TO ZA BZDURY!!!
ja nic nie slyszalem wiec ten kto to pisal jest..!!! $#%#$%!!!
lipa studencinie z il ch w d!!!!!%$%#$%#!!!!!ku!!!
Temat przeniesiony do archwium.