IELTSktozdawal?

Temat przeniesiony do archwium.
Czemu nikt mi nie odpowiada? Kto ostatnio zdawal ielts w Londynie? Jak poszlo i czy dostaliscie juz wyniki?
ni zdawalam,zel ciekawa jestem jak tobie poszlo.i czy zdawalas general czy academic?podobno general prosty, a academic trudny-szcegolnie czesc reading
Zdawalam 13 sierpnia w Londynie academic, wyniki podobno juz sa ale ich jescze nie dostalam. Wg mnie caly egzamin jest prosty, tez akademic ale trudnosc polega na tym ze jest strasznie malo czasu na reading i writing. Reading ledwo zdazylam uzupelnic ale nie zdazylam sprawdzic, a na writingu pisalam tak szybko jak jesze nigdy w zyciu, przez to pewnie mam bledy- sa zawsze 2 zadania, jedno opisac dane w tabelce lub wykresie i 2 ogolny temat- ja mialam o ochronie srodowiska a 1 temat o stosunku palacych do niepalacych w krajach rozwinietych i rozwijajacych sie.
Speaking za to poszedl dobrze, na luzie, normalne pytania nie to co na CAE ktory zdawalam tez niedawno- typu opisz 7 obrazkow majac na to 3 min i jszcze dyskutuj o tym z kims. No i przepytywal mnie Anglik a nie Polak jak na Cae- nie przerywal mi w polowie zdania jak ten Polak.
Listening dosc latwy ale tylko raz puszczaja, przez to mozna sie zagapic.
ha chyba zdawalismy tez sam test tez zdawalem 13 sierpnia na westminster i mialem taka sama tabelke, jak zobaczylem writeing poleglem na wyniki czekalem 2 -3 tyg najwazniejsze chyba to nie ulec prasji czasu...

 »

Pomoc językowa