IELTS na 7.0!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!! Wlasnie dostalam wyniki IELTS: listening, reading i writiing na 7.0, speaking 6.0. w sumie dostalam 7.0! !!!Musialam dostac 6.5 na postgraduate. Co za ulga...
Jak ktos ma jakies pytania moge pomoc.
Gratuluję, chciałbym sie dowiedzieć paru rzeczy na temat egzaminu. Mój mail to [email] Proszę, jeśli to nie będzie problem, odezwij się do mnie. Dzięki:)
do mnie tez napisz, jesli masz czas i chec ;D
[email]
pozdrawiam
To przy okazji jakbyś się odezwała również do mnie, to byłabym wdzięczna :)) [email] mój numer [gg]

a tak na marginesie to GRATULACJE!!!!!!!!!..........:))))))
Zeby nie odpowiadac osobno na kazdego maila napiszcie pytania na forum.
IELTS to bardzo łatwy exam. Chyba, że się trafi jakaś trudniejsza czytanka.
Jak zdawałem trafiła mi się właśnie taka trudniejsza i za to miałem 8.0.

W ogóle to te wszystkie readingi są bardzo dyskusyjne.
Tez mysle ze IELTS, nawet academic to dosc latwy egzamin, np. w porownaniu z CAE. Trudnosc polega glownie na tym ze jest to egz na czas, szczegolnie reading (1h) i writing (1h), wiec tym ktorzy chca zdawac radze glownie cwiczyc te 2 czesci na czas. Do speakingu nie trzeba sie specjalnie przygotowywac jak do CAE, listening puszczany jest tylko raz. Jesli ktos sie uczyl do CAE to nie musi brac specjalnych kursow do IELTSa, wystarczy przerobic jaks ksiazke z testami zeby zobaczyc formule egz (tak zrobilam).
Powodzenia!
Ja właśnie od października będe chodziła na kurs przyg.to CAE w samej ANngli!!Przy okazji będe zarabiać na kurs. A mam zamiar zdać egzamin w marcu, czyli mogę bez problemu odrazu zdać IELTS?
Jesli po napisaniu CAE bedziesz czuc ze dobrze ci poszlo i powinnac zdac to przerob jakas ksiazke z testami do IELTSa, pocwicz na czas i mozesz zdawac (zalezy na ile musisz zdac IELTS, na 6 powinnas zdac bez problemow), nie musisz brac specjalnych kursow do IELTSa jesli bralas do CAE.
Gratulacje:)
Ja też potrzebuję ieltsa do studiów i zastanawiam się nad wyborem książki. Z jakiej korzystałaś?
Z góry dzięki za odp.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English

 »

Studia językowe