Egz.licencjacki UMCS

Temat przeniesiony do archwium.
30 sierpnia podchodzę do egz.lic. z metodyki na UMCS, jest to egz. pisemny (niestety...wolałabym się bronic;)) chciałam zapytac osoby, które już podchodziły do tego examu w czerwcu 2008 czy było w miarę ok czy total porażka??. Tak naprawdę egz ten powinnam zdawac już rok temu, wtedy miałam obronę pracy mgr a potem we wrześniu nie chciało mi się jechac do Lublina. Teraz exam niestety też w Lublinie, trudno. Uczę się już od jakiegoś czasu, boję się tylko, że roczna przerwa to troszkę dużo... Ciekawa jestem jakie były pytania w czerwcu 2008 - chodzi mi gł. tylko o te do esejów oraz czy exam był w miarę zdawalny - muszę się już nastawic psychicznie, mam nadzieję, że nie zostane jakoś total zaskoczona:)

z góry wielkie dzięki.
czy jest ktoś kto mógłby mi udzielic odp na moje pytania?;)
Cześć. Ja też podchodzę do egzaminu 30 września ale z literatury angielskiej.
Jestem ciekawa czy ktoś z osób, które już się broniły, pamięta jakie były pytania
w czerwcu.
Hej! Ja tez jutro zdaje lit ang i chcialabym wiedziec mniej wiecej czego mozna sie spodziewac.Jesli ktos juz zdawal ten egz moze podzieli sie swoimi wrazeniami?? Wiem ze ma byc 5 pytan sposrod ktorych wybiera sie 3, ale jakie mniej wiecej to moga byc pytania?? Jak dlugo trwa taki egzamin?? Jakie kryteria sa brane pod uwage przy ocenianiu?? Prosze o jakakolwiek odpowiedz!!!