Testy z języka angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Najnowszemu wydaniu tygodnika "Przekrój" towarzyszy płyta CD zatyułowana Przykładowe testy egzaminacyjne z języka angielskiego. Zawiera przykłady testów FCE i IELTS.

Chyba warto wydać 4,70 zł.
wielkie dzieki
wlasnie zakupialm i dzis wieczorem bede sobie testowac
pozdrawiam
Miło mi, że znalazła sie chociaż jedna osoba, która z tego posti skorzystała.
Mam zamiar kupić sobie własnie 'przekrój' z tą płytką jesli ktoś byłby tak miły i napisał czy warto byłabym wdzięczna.
Z góry dzięki i pzrd :)
ja mam tą płytkę. Testy nawet fajne, sądzę,że jak na tą cene to warto kupić :)
Czy ten "Przekrój" jest jeszcze w kioskach? Dopiero przeczytałam posta ;(. Dużo tych testów? (Więcej niż po jednym? ;)) Bejotka, jak to oceniasz?:)
Przekrój chyba jeszcze jest (wczoraj kupiłam). A co co testów to jest niestety tylko jeden FCE i jeden ITELS.
To muszę się zastanowić :). W sumie dawno już nie czytałam "Przekroju", a w tym tygodniu kupiłam "tylko" jeden tygodnik;) (jak już się zdecyduję, zawsze długo i namiętnie zastanawiam się, który wybrać :)).
Bejo ja mam do ciebie pytanie bo w SM jestes oblatana. Na temat ktory juz byl poruszany ale nie wiem czy zostal rozwiazany.
Chodzi o funkcje Mercy. Pojawia sie "fatal error division by zero" i sie sypie wszytko (no moze nie wszytko).
tak czy siak. robilem recovery basic plus to drugie od gory. Nie zaznaczalem wszystkiego. U mnie recovery nie pomoglo. Czy recovery z check all bedzie skuteczne?
Mam xp
warto..;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą

 »

Szkoły językowe