We wish you...???

Temat przeniesiony do archwium.
Hi there:) I have a little problem with my teacher's birthday... Do you know any kind of birthday wishes for a teacher? I must say, that I like her very much, but that's the last year she's teaching me, so I want those wishes to be... you know... original;) She's getting married in a year so maybe I should wish her a "great husband" or something like that? Do you have any ideas for that kind of wishes? Please help, because I'm not too good in English, and... I just won't know what to say... Thanks:)
Nobody? Come on, I really need help...;)
czy twój problem tkwi w tym, ze nie wiesz jak przetłumaczyć życzenia, czy w tym, ze nawet po polsku nie wiedziałbyś co powiedzieć bo brakuje ci inwencji????? sprecyzuj
Chodzi mi o to, że nie mam pojęcia, CO mogę powiedzieć takiej nauczycielce:) No i, oczywiście, jak by to brzmiało po angielsku:)
why not?:)and how every teacher you can wish good class, luck, soundness i tych takich bzdur:) and:P...mogło by chyba być...great husband ,(nie zrozumiałam czy miała już ślub czy nie, jeśli tak to costam jeszcze dodaj, a jak nie to udanej ceremonii ślubnej:) )
Thanks a lot:) Maybe somebody else?:> Come on, don't be shy:D
Dostep do komputera i internetu najwyrazniejsz masz :) W czym problem wiec?
Wpisz "birthday wishes" w google.com i dostaniesz setki linkow do e-cards po angielsku. Przegladnij, przepisz zyczenia i problem z glowy.
jak jesteś z warszawy to moge Ci pomóc z życzeniami
A co ma Warszawa do tego?? To az sie trzeba spotkac, zeby pomoc zyczenia napisac? No chyba ze bys sie domagal/a zaplaty za to. Tylko kto na to poleci skoro zyczenia takie mozna sobie wyguglowac?
ja poprostu mam książke z życzeniami (gotowymi) ale za dużo tego jest żeby pisać na forum, no chyba że pocztą ale wtedy trzeba zapłacic za przesyłek, a tak wogóle to chciałem pomóc zupełnie za darmo
Ksiazke powiadasz? A to przepraszam, ze naskoczylam na Ciebie.
Try: 'I wish you and your partner(husband)health, wealth and happiness for as long as you live'
Hi Kill Bill,
Try saying:
'I wish you and your partner(or husband) health, wealth and happiness for as long as you live'
Co wy sie tak uparliscie na " happiness for as long as you live"mi sie takie sformulowanie wydaje troche niezyciowe:P maybe you wish :a happiness on the new way of life /chociaz takie cos mowi sie na slubie
---zreszta, to ty sobie narobisz obciachu a nie ja
"MANY HAPPY RETURNS OF THE (THIS ) DAY" NAJLEPSZSE! CZY DLA KOLEGI CZY NAUCZYCIELA. TYPOWE ANG.ZYCZENIE!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa