use of english 10.06.2008

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanie ja pisałam 10.06 use i z tego co czytam na forum to było to co innego niż 14.06. Może też ktos pisał w tym terminie i jescze coś pamięta żeby się powymieniać odpowiedziami i ewentualnie sprawdzić
ja pisalam uoe 10.06 w krakowie. W sumie nie bylo tak zle, ale nie pamietam zbyt wiele odpowiedzi. W pierwszej czesci pare razy nie bardzo wiedzialam co wybrac(wahalam sie miedzy dwiema odp.)W tej czesci nie wiedzialam co wybrac w 1 punkcie i w punkcie w ktorym bylo tez slowko "remove". Druga czesc chyba ok, chociaz i tam nie bylam pewna co do kilku odp. Transformacje nie byly raczej trudne. Mialam problem z tym zdaniem, w ktorym bylo "looking"i z ktoryms gdzie bylo cos o wietrze. Slowotworstow tak sobie mi poszlo. Na pewno dwa mam zle. A Tobie jak poszlo? Pamietasz cos? Jak ktos zaczeni bardziej konkretnie niz ja pisac, to pewnie mi sie poprzypominaja moje odpowiedzi:) pozdr
No właśnie ja też nie za wiele pamietam i liczyłam na to że jak ktos napisze konkrety to sobie przypomne. A z tym looking to ja napisałam She is looking forward to meeting czy cos takiego