Wyniki online - chwalić się ;)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |
Już jutro wyniki z naszej sesji FCE, więc rozpoczynam wątek, w którym można się chwalić czy się zdało i na jakim poziomie :)
nie wiem, jak sprawdzic wyniki, podajcie strone i co tam trzeba wpisac, zalezy mi, a ja jestem za granica, ograniczony dostep do sieci, a moich rodzicow chce wyprzedzic ^^
www.CambridgeESOL-results.org.
ale musisz miec swoje numery i hasło
Powodzenia!
jest już po 10.00 dlaczego nie ma wyników?
10 (UK)
U NAS o 11
10(UK)
Zdałem :)
B !!!

Wiecie od ilu % jest Good, Exceptional ? To mniej więcej an oko będę wiedział ile % uzyskałem z każdej części
moglby mi ktos pomoc? zarejestrowalam sie niby, wpisalam ID i nr i haslo a jak chce wejsc na ta strone z wynikami to mi pokazuje wiad, ze The account has not been activated. to jak ja mam je zaktywowac?
Zdałam, na B!!! Gratulacje dla wszystkich!!
Zdałam na A!!! wszystko w okolicach exceptional, a najlepiej (o ironio!) listening ;)
Najpierw musisz się zarejestrować, podając dane z kartki, którą dostałaś na egzaminie.
Zdałem na A!!!! I'm soooo happy and relieved! :)
i strona przestala dzialac :(
haslo i login mam, ale wejsc wogole sie juz nie da
ludzie z całego świata sprawdzają teraz swoje wyniki, pewnie jest przeciążona, ja tylko zobaczyłam ogólny, ale już nie umiałam otworzyć strony z poszczególnymi częsciami.
A my zdaliśmy na B i A :)

I oboje jesteśmy nieco zaskoczeni profilem kandydata na wynikach - te części egzaminu, po których się tego nie spodziewaliśmy, poszły nam wyjątkowo dobrze, a te pewniaki tym razem słabiej :D

gratulacje dla Was wszystkich!
zdalem na C :) ale sie ciesze. bo liczy sie papier ! :)
Mam dokładnie to samo. Z pisania zawsze ledwo zdawałam, a tutaj maksiumim, z kolei zawsze miałam A z czytania, a tym razem tak lekko ponad good :-)
ja też zdałąm :) na B :D i jestem szczególnie zaskoczona readingiem i speakingiem ktore wyszły mi wyjątkowo dobrze ;D
tez reading i speaking najlepiej, ale calosc C, use to masakra, ponizej szaro bialej granicy borderline.
ale ogolnie sie ciesze, moge wpisac w CV, ze mam FCE
Zdawałam w Rzeszowie w Promarze.

Jest B overall i z wszystkich części B, o ironio z Use of English, któego się najbardziej bałam, jest na granicy A i B.. xD'

mmm
serwer nie wytrzymal chyba :D
Ja tez mam B-jeszcze nie moge w to uwierzyć.Myślałam,że kompletnie spierniczylam ten egzamin:)Gratulacje dla wszystkich!!!
To jak-za rok CAE?
ktos zwrocil uwage na ich motto dla nas: ;-)

Uzyskales wiecej niz certyfikat z Cambridge.
Uzyskales umiejetnosci do pracy, nauki i spedzania
czasu wolnego.
A :):):)
hm ale czy mi się coś pomieszało z tej euforii czy obniżyli tym razem progi procentowe? myślałam że od 90% jest A a tu od 80%.... szok!
co macie w statement of result?bo ja mam pustą kartke.Dlaczego?
Euforia wszystko Ci przyćmiła. ;) A jest i było zawsze od 80%.
A czy dostaniemy jakieś informacje z centrum egzaminacyjnego, w którym się zdawało, kiedy i gdzie można odebrać dyplom?
łiiii XD.
Zdałam na A!
Reading, Writing i Listening mam powyżej exceptional, a use i speaking między good a aexceptional :D. Spodziewałam się, że najlepiej pójdzie mi speaking, a wyszedł najsłabiej.
Właśnie, nie wiecie jakie to są progi procentowe? Dla tych na Statement of Results :>?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 56
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka