Wyniki online - chwalić się ;)

Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna
kakadum, jest napisane wszystko jak się logujesz: 'If you have been awarded a passing grade in the examination your certificate will be posted to your centre within 4-8 weeks.'
dzięki za sprostowanie :)
czajniczek: wiem, ale chodziło mi o to czy dostanę (pocztą?) jakieś zawiadomienie z konkretnymi informacjami (dokładna data, godzina, adres) ;)
Haha, tez A!!!sie niesamowicie ciesze ;D
a btw to chyba nie ma jakichs dokladniejszych danych typu procentowy wynik calosci i poszczegolnych czesci nie?
nie sądzę :)
to skąd mam wiedzieć kiedy i gdzie odebrać ten dyplom?
B :)
jak na 1-2 dni uczenia sie to chyba calkiem niezle,hmm?

writing (o dziwo! :) przegladnelam ksiazke w godzine o 2 w nocy dzien przed :)) exceptional, listening to samo
use of English lekko ponizej exceptional
speaking pomiedzy exceptional i good
ale za to reading lekko ponizej good (wow, myslalam,ze poszlo lepiej, ale you never know ;))
pozdrowienia i gratulacje dla wszystkich~:)
U mnie B - a nie spodziewałem sie!!!
Gratulacje dla wszystkich, którzy zdali!!!
Ja zdałem na B: writting i UoE - exceptional, najsłabiej speaking (borderline) - gdybym tylko był bardziej wygadany :( (zawsze mi brakuje słów - chociaż ich zasób mam dosyć duży).
Podziękowania dla wszystkich, z którymi miałem okazje pogadać i poćwiczyć, chociażby przez gg :)
kakadum, musisz pojsc do swojego british council od 13.10. do 15.12. i tam Ci dadza Twoj certificate:)

pozdrawiam wszystkich zdajacych:*
masz CAE na A, a nie umiesz przeczytac calego statementa?:P good job :P tam jest informacja ze nie ma podanych progow procentowych dla tych zashadowanych paskow, tylko jest to twoj performance w korelacji ze soba =)
Zdałam :) I to na A, czego się absolutnie nie spodziewałam, wychodząc z sali egzaminacyjnej. Szkoda, że speaking mam tak nisko (między borderline a good :/), ale liczy się całość, prawda? ;)
Zdałam :) Wprawdzie tylko na C, ale zdałam ;) Najlepiej speaking, najgorzej reading, czyli dokładnie tak jak się spodziewałam (mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem nawet po polsku - zawsze widze jakieś drugie dno w zdaniu i nagle sie okazuje że wszystkie odpowiedzi tak samo pasują;)) No, ale ważne, że zdane.
Hej! Ja też mam C i się bardzo cieszę. Marzyłam o B ale w wieku 15 lat to i dobrze, nie ma co narzekać. Gratuluje wszystkim!!!!!!!!!!!!!. Teraz kolejny etap za kilka lat. Co myślicie o tym egzaminie?
Ja też mam 15 (:. Moim zdaniem egzamin nie był najtrudniejszy, nie raz robiłam trudniejsze próbne testy. Może tylko use, ale ogólnie prosty ;).
A od września kurs na CAE. Też się wybieracie?
Ja zamiast kolejnego kursu wybrałam studia zaoczne na specjalności angol nauczycielski (dziennie nie mogę, bo mam studia na polibudzie;/ )
;) Finansowo wyjdzie na to samo to kurs językowy, za to będę mieć papierek, że mogę uczyć w szkole + pewnie spróbuję sobie podejść do CPE po obronie licencjata ;)
Zdałem na A :D Najlepiej speaking - grubo powyżej 'exceptional'. Use i writing też powyżej 'exceptional' (ale niżej od ustnego ;) ). Listening tuż pod granica 'exceptional'. Reading zawaliłem ( wg mnie ) - pomiędzy good a exceptional. Czułem, że reading nie poszedł mi najlepiej.

Czy ktoś z was chce w klasie maturalnej zdawać CAE ? Tak się zastanawiam czy kontynuować kurs :P. Nie wiem czy wydole bo chcę od września zacząć hiszpański :D. Od paru lat mam po południu francuski i nie wiem czy tego nie byłoby za dużo...
Ja w klasie maturalnej zamierzam przystąpić do CAE i podobnie jak ty zamierzam uczyć się hiszpańskiego w najbliższym czasie, więc mam podobny plan.Mam nadzieję,że mi się uda, a Tobie życzę powodzenia!!!
Skoro tak Ci dobrze poszło to raczej bez problemu zdasz CAE za rok i nie ma co kokietować.
Zdałam na B:) Najlepiej mówienie i gramatyka, czyli to, co najbardziej ćwiczyliśmy w szkole językowej.
Gratuluję wszystkim, którzy zdali, świętujcie:)
A!!! Hurray!
Witam serdecznie i gratuluje! tez chce podejsc do fce. Ucze sie sam bo uwazam ze robie postepy. Powiedz mi ile ty potrzebowales czasu?
Zdałam na B :) UoE i Writing na A, Speaking i Listening na B i reading na C (i tak lepiej niz sie spodziewalam xD ) Kamień z serca :) Gratuluję tym, co zdali :)
Ale podobno pola na wykresie nie odpowiadają ocenom? Przynajmniej tak jest tam napisane...
Tak czy owak, gratuluję wszystkim zdanego egzaminu :)
B :) jestem zadowolona :) i biorę sie do pracy, żeby było jeszcze lepiej :)
zdalam na B. i mam pytanie, kiedy bedzie mozna odebrac dyplom????
Temat przeniesiony do archwium.
31-56 z 56
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka