wyniki FCE lato 2009

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74
Tulipek, ja mam na tym szarym polu powyżej expectional właśnie Use of English ;) ja też gratuluję wszystkim, którzy zdali. Jka wcześniej ktoś pytał, zamierzam przygotowywać się do CAE ;)
Ja też będę się przygotowywac do CAE.
Ale teraz pójdę już do szkoły na kurs.
Bo do FCE poszłam bez chodzenia na kurs.
ja mam writing.
jeszcez w zeszłym roku tam były słupki procentowe, szkoda ze nie ma w tym...
jestem przeszczęśliwa ;) i gratuluje wszystkim którzy zdali :) teraz jeszcze muszę się obronić we wrześniu i będzie pełnia szczęscia :) pozdrawiam serdecznie
ja cały czas czekam bo server zapchany i nie moge sie w ogóle zalogować
Hmmm ja mam 73%, I mam 2czesci przy good ponizej 2 powyzej good posrodku bialego..... i nieszczesny writing przy weak ponizej, gdyby tego writingu nie bylo to co bym mial?
pewnie B ;) a co tak kiepsko Ci writing poszedł.. ponizej weak ?
ja gdyby nie speaking, ktory wiedzialam ze najgorzej mi pojdzie to miałabym A ;)(zresztą speaking wg mnie jest najwazniejszy i wolałabym mieć już C ale z innych czesci zawalic a ze speaking miec przynajmniej good)
a tak mam ponad bordeline speaking i gdyby nie to było by A. ale o to chodzi w FCE zeby byc dobrym z każdej części. i jednak jak sie jest słabym w jednej częsci to decyduje często o ostatecznej ocenie.
przynajmniej o jednym się przekonałam, że kurs nie dla mnie a tylko konwersacje...
za półtorej roku CAe ;)
tez zdawałam FCE i mam C liczyłam na więcej ale co zrobić najgorzej mi poszedł writing choć tego byłam najbardziej pewna bo zawsze miałam powyżej 90% a tu prosze
a ja dostalam A, mam 83 pkt :)
ja myslalem ze nie zdam, a mam C. cholera zabraklo mi 3 punktow do B :) ja do CPE nawet nie bede startowal skoro FCE tak slabo poszlo. najgorzej poszly mi speaking i writing :) gratuluje wszystkim oraz zycze powodzenia tym, którzy startuja na CPE :)
Kurcze, wiem ze sie powtarzam ale niepokoi mnie to. Wszyscy juz otrzymali wyniki? Czeka jeszcze ktoś?
Uff, ja też zdałem, ale niestety nie tak jak się spodziewałem. Tylko 70% czyli C.
Ważne, że zdane. :) Ile macie lat? Ja 13. :D
haha nieźle, ja mam 20 :) troche pozno sie za to zabralem, postanowilem najpierw zdac mature :)
spoko nie martw się ja ciągle nie mogę się dostać na serwer i nie wiem nic, tez mnie to wkurza max
He, he, to ja przy was czuję się jak staruszka bo mam 32 lata:) A zdałam na C/71 :)
Jednego punktu mi zabrakło do A. 79/100 to nie jest zły wynik. O dziwo, myślałem, że najlepiej poszedł mi Reading i Speaking, szanse z Listeningu oceniałem nisko, a okazało się, że to właście Listening miałem na Exceptional, a Speaking dość kiepsko, pomiędzy BorderLine i Good.
Ja myślałam, że zawaliłam UoE, a właśnie to poszło mi najlepiej ;p Ja mam 19 lat ;)
Mam 16 lat. Zdałam na A/86. Najgorzej mi poszło UoE -tuż powyżej Good (na białym), najlepiej Reading i Listening- powyżej Exceptiopnal, co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo bałam się, że zawalę słuchanie, bo były bardzo złe warunki i nic nie było słychać. :o)
Ufff, udało się! Cały dzień bałam się sprawdzić, ale na szczęście jest 89/100 i A.
Gratulacje dla wszystkich! :)
Podajcie proszę linka do strony, gdzie sprawdzacie sobie wyniki.Pozdro
https://cambridgeesol-results.org/Members/Login.aspx
Ja też czekam na wyniki. Cały czas wyskakuje komunikat "The account has not been activated"
a ja nie zdalam ;(;(;( JEDEN punkt za malo!!! i tez myslalm ze mi writing dobrze poszedl a mialam ponizej borderline
eh.. ja w identycznej sytuacji. Też jeden punkt :/ przygotowywałam się na kursie i najwidoczniej za mało.. Zaskoczył mnie wynik z listeningu, bo myślałam że kompletnie go zawaliłam, a w rzeczywistości miałam dobrze.. ale cóż.. nie wiem czy zdawać drugi raz, czy zacząć przygotowania do CAE.
agatko-
warto jest sie poduczyc i zdawac drugi raz. Jak zdasz na 'A, to latwiej Ci bedzie zdac CAE.
ja mam 16 lat, zdalem na 78% (B), braklo 2% do A, a ja chcialem miec chociaz C! bardzo jestem zadowolony. oczywiscie UoE najgorzej, ale jestem zaskoczony listeningiem, bo w ogole nie moglem sie skupic i myslalem ze zawalilem. a ze speakingiem nigdy nic nie wiadomo, zalezy od egzaminatorow. ale jestem zadowolony, i teraz chyba czeka na mnie CAE;) pozdrawiam wszystkich
Mi też się udało obronić honoru Podhala i zdać na B :). 75 %. Ale zdziwiły mnie wyniki bo UoE poszedl mi super a np writing cienko :o
A nie orientujecie sie może co jest trudniej zdac przyzwoicie? Rozszerzona maturkę czy FCE? Jakie są opinie?
Jako tegoroczny maturzysta, co zdawał teraz FCE w sesji letniej mogę z całą pewnością powiedzieć, że matura rozszerzona jest łatwiejsza od FCE. Możliwe, że tylko ustna rozszerzona jest trudniejsza trochę (ja zdawałem podstawę), a wszystkie pisemne odbiegają zakresem i poziomem od FCE. Maturę pisemną rozszerzoną zdałem na 94% (a czego 4% zmieniłem na źle po drugim słuchaniu, więc by było 98%;/), a z FCE mam wynik 79/100 (niestety mówienie, które nie ćwiczyłem z nikim w ogóle poszło na tyle "słabo", że do A mi nie starczyło).
Generalnie można powiedzieć, że pisanie jest na podobnym poziomie (na maturze jedna praca 250 słów na 2h, FCE dwie po 150 na 1h20min.). Gramatyki na maturze jest bardzo mało (2-3 krótkie zadania na ledwo kilka punktów). Słuchanie maturalne o wiele prostsze od FCE, a co do czytania, to to z FCE jest bardzo podchwytliwe (na maturze raczej niezbyt).
1. matura tegoroczna byla na dosc niskim poziomie (nizszym niz zazwyczaj).
2. stopien trudnosci readingow na FCE i na maturze moim zdaniem podobny (oba raczej latwe).

tez sie wypowiedzial tegoroczny maturzysta.

>Gramatyki na maturze jest bardzo mało (2-3 krótkie zadania na ledwo
>kilka punktów).
Scislej mowiac, 5 transformacji + 6 podpunktow z ostatniego readingu - lacznie tylko 11%.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 74

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia