wyniki FCE lato 2009

Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna
Ja co prawda zdawałem FCE w sesji wiosennej i miałem 76/100, a z matury rozszerzonej 93%, ale także uważam, że tegoroczna matura była prosta, nawet bardzo w porównaniu do ćwiczeń jakie się robiło do niej :P

Ogólnie się mówi, że matura rozszerzona ma poziom FCE/CAE.

Pozdrawiam.
moim zdaniem matura rozszerzona łatwiejsza niż FCE (w tym roku zdawałam to i to) ustny rozszerzony na porównywalnym stopniu ;)
Aha czyli w tym roku matura była łatwieszsza ale ogólnie opinie są różne. Czyi mozna powiedziec ze poziomy obu egzaminów są podobne. Tak myślę
Weź też pod uwagę czas trwania i miejsce obu egzaminów. Matura - ok.3h w szkole, do której chodziłeś 3 lata. FCE - z cala organizacja ok.6h nierzadko dość daleko od miejsca zamieszkania z ok.200 nieznajomych osób na sali. Siłą rzeczy zmęczenie może dać się we znaki - zwłaszcza, że słuchanie jest na końcu.
A jeszcze co do poziomu matury radzę nie spodziewać się, że będzie ona trudniejsza niż w tym roku. Niestety w naszym kraju ostatnio ze wszystkich przedmiotów z roku na rok matura jeśli już zmienia "poziom" to na niższy.
A to prawda ze certyfikaty mozna odbierac dopiero w październiku? Bo tak było napisane na jakims dokumencie ale nie moge go znaleźć? ;P
Tak, u mnie było napisane, że od 12 października.
a można gdzieś się dowiedzieć ile miało się procent z poszczególnych częśći czy tylko mniej więcej tak jak w tej tabeli gdzie jest : exceptional, good, borderline, weak??? Bo w statement of result jest tylko końcowy wynik.
u mnie pisze ze moge odebrać od 31 sierpnia certyfkat
To wy dostaliście już jakiś list/mail z powiadomieniem, kiedy i gdzie jest odbiór?
kartkę z tymi informacjami otrzymaliśmy na egzaminie..
Czy nie wie ktoś co trzeba zrobić jeśli zgubiło się kartkę z rejestracją internetową? Czy wyniki będą przesłane do domu pocztą?
musisz iść albo zadzwonic tam gdzie zdawałaś egzamin chyba i im to powiedzieć oni powinni ci podać ;)
Monia spoko ty staruszka?! Ja mam 43 i zdałem na B 79% szkoda tego jednego oczka ale i tak jestem zadowolony jak na osobę która nigdy w szkole angielskiego nie miała, tylko rosyjski plus matura z francuskiego.
Ostatnio wróciłem z zagranicy i muszę przyznać że w niektórych krajach dużo bardziej przydatny jest rosyjski niż angielski. A nasza młodzież teraz nie przeczyta nawet nic po rosyjsku bo nie zna cyrylicy, ale może i dobrze...
Witam, czy mozesz mi powiedziec z czego sie przygotowywalas?Ja chcialbym podejsc do egzaminu jeszcze w tym roku...pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
61-74 z 74
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia