Szczegóły-odpowiedzcie!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Zdaję Fce w czerwcu!Wiem że nie mogę miec słownika ale czy jest cokolwiek co mogłabym miec by ułatwić sobiepisanie egzaminu?????
NIC nie możesz mieć absolutni tylko długopis i ołówek ew.gumkę myszke nawet żadnych kartek to jest NAPRAWDĘ obiektywny egzamin.
Bedzie dobrze (a Ty mamosz nie strasz;)))bo ja tez zdaje w czerwcu ech...ale damy rade, co???:))zawsze mozna sie wyposazyc w wyobraznie, eee poczucie humoru, szeroko bijacy optymizm i wylewajaca sie wiedze;)))
earthquake-optymizm , masz duzo racji:)))
Wiele zalezy od nastawienia sdzczegolnie na speakingu , nie dajcie sie przegadac :))) nawijajcie ile wlezie o zcym tylko sie da:))
Jesli chodzi o wszelkie " ulatwienia" raczej nie ma takiej mozliwosci , polecam przysiasc faldy a bedzie dobrze.
Dzisiaj odebralam wyniki :))))
Zycze sukcesow:)))!!
Sposob dosc prosty - na egzaminie faktycznie nic nie mozna miec - ja akurat mialam napad alergii na egzaminie i mialam paczke husteczek higienicznych ze soba to mi sprawdzili czy aby sciag tam nie mam ;-) NA speakingu truc co tylko przyjdzie do glowy - jak juz nie wiesz co to tylko pozronie zwiazac z tematem. Np mas zna obrazku wielblada to zaczac gadac o szkodliwosc palenia papierosow (kojarzaca sie marka ;-) - liczy sie czy jestes w stanie cos powiedziec i jaki masz zasob slow. Co do writingu to uzywac slow ktore sie zna - albo opisac rzecz na ktora sei nie zn slowa i tyle...
Wiecie jestem baaaaaaaardzo szczesliwa z zdałam na C, mimo iz wiem ze zabrakło mi kilka % (może 2 ), ale to nie jest wazne. Jestem w pełni usatysfakcjonowabie tą oceną, bo wiem ze z każdm moge gadulca strzelic, nawet najprostrzymi słowami. Na speakingu mówcie co wam slina na jesyk przniecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3mam oooooooooooooooooolbrzymue kciuki.buxiorki
Temat przeniesiony do archwium.