Speaking-Łódź-10czerwca

Temat przeniesiony do archwium.
Ciekawy jestem kto ma speaking 10 czerwca w jakich godzinach. Ja mam 11.25-11.40. Jezeli ktos przez przypadek ma taki sam termin i godzine to prosze o kontakt [gg] , [email] Wpisujcie się tez inni, moze akurat znajdziecie swoich partnerów :]
ja tez zdaje 10 czerwca ale o 9.15:) jak coś mój nr.[gg]
ja tez 10 ale o 9:50 :-/ a w tych godzinach co wy to maja chyba moje koleżanki z grupy :-)
Ja też zdaje 10 czerwca ale o 13.10 Szukam drugiej połówki :] [gg]
ja mam o 10:05 czyli zaraz podobie evil My gg number 7035800
Prosze o kontakt moją partnerke\partnera
KTO ZDAJE 10.06 OD 9.35-9.50 W LODZI?? MOJ NR [gg]
ja mam speaking 10.06 o 13.10. zostawilam Ci wiadomosc na gg ale cos nie odpisujesz :/. [gg]
a ja zdaje 9 czerwca o 13.25....i nie moge znalezc swojej drugiej polowki:p:/ moj nr [gg]
Mam do Was pytanko- w jakim wieku jestescie? ja miałam pisac FCE w sesji letniej,ale w ostatniej chwili się rozmyśliłam,bo doszłam do wniosku,że to już trochę za póżno(mam 16 lat) i ze spróbuję podejść dopiero do CAE :P Czy gdybym jednak zdecydowała się napisac FCE w następnej sesji to nie wyróżniałabym się swoim "podeszłym" wiekiem.
no nie bardzo:P tam byli ludzie kolo 40stki :P ja mam 15 i w swojej grupie chyba najmlodszy bylem :D:)
a kto ma speaking o 14 30 ????? w łodzi oczywiście :) juz myslalam ze znalazłam swoją połówke a tu jajo! bo pan_przmysław sie pomylił :P
moje [gg]
Czy ktoś wie, kto ma speaking 10 czerwca w Łodzi o 13:25, albo trochę później? POMOCY!!
Zapomniałam- moje [gg] _speak 13:25
„Podeszłym wiekiem” – chyba żart. To co ja mam powiedzieć? Ja to już dinosaur? Mam 25 lat i dopiero teraz się zdecydowałam zdawać. Ale po listeningu wydaje mi się, że nie skończy się na jednym podejściu.. niestety. Pozdrawiam młodzież w „podeszłym wieku”
hej!!! czy jest tu ktos kto ma speaking o 11:10? moje gg 9[tel]:) piszcie jakby cos:)
kto ma speaking 10czerwca time:12.55-13.10??? moj nr [gg]
co nikt nie ma o 11:10?
Kto ma speaking o 12.40 10.06???Pisac moje [gg]
ja mam o tej samej godzinie. 13.25 10.06
Aaago, to może masz ze mną?? Odezwij się, proszę na moje gg!!
jeżeli masz speaking 10.06 o 9.00 to mój nr [gg] :D
Temat przeniesiony do archwium.