matura z historii

Temat przeniesiony do archwium.
...wlasnie wrocilam z historii, pisalam rozszerzona... i hmm.. jestem zalamana (szczegolnie pytaniami z podstawowej) :( Jak wam poszlo?
pozdrawiam weszystkich maturzystów z historii, dziś pisałem z rozszerz., była dużo trudniejsz jak próbna.
tez pisalam dzisiaj...i cos mi sie wydaje, ze moge oblac podstawowa =/ rozszerzona dobrze mi poszla heh ale co z tego jak podstawowa o ile zdam to tylko tylko =/ przegieli =/
Mi tez roszrzona lepiej poszla, bo podstawowa to tragedia.Marze o tym zeby w o gole zdac.Probna to byl pikus w porowaniu z tym co bylo dzsiaj...Disaster!
Mam jeszcze prosbe-jak ktos znajdzie link z pytania i odpowioedziami to nich go tu zamiesci.Z gory thx
ja tez dzisiaj pisalam historie i mysle ze zdam! Pewnie nie bede miala rewelacyjnego wyniku ale bedzie ok. Dla mnie ta matura byla trudniejsza niz probna. zreszta tak jest ze wszystkim przedmiotami. ciesze sie ze historia mi nie potrzebna. najbardziej to wspolczuje tym co fizyke pisza. to dopiero bedzie hardcore :-/
A czemuz to? Nie strasz mnie! Fizyka napewno bedzie przejebana ale tak jak kazdy inny przedmiot na tej **** maturze! Wlasciwie to chyba tylko podstaowwy polski byl znosny no i angielski, lae kazdy inny przedmiot to koszmar,w szyscy sa zalamani. Ja juz sie zalamalam po majcy, a fizyke zdaje dodatkowo wiec mam wsyztsko w d*** wiem ze bedzie tak samo jak na majcy, ifnroamtyce, historii... mam nadizeje ze nie gorzej!
Kurcze, ja sobie wybrałam rozszerzona mature z historii a nie umiem kompletnie NIC!!! Licze jedynie na texty źródłowe, bo wydaje mi sie że rozszerzona jest latwiejszza niz podstawowa;/ Kurde,a du** tam, najwyżej nie zdam:P ;(;(
Hej:)) mozesz podac kilka pytan z podstawowej???bardzo prosze:)
jaki był temat dłuzszej wypowiedzi?
Hej,
znalazłem pytania i odpowiedzi z matury z historii http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/2[tel]/MATURA2009/244984827
przecież podstawa z historii była banalna
jedynie przez własne głupie błędy będę mieć ok 70 %
cóż za zapłon teraz widzę że to komentarze odnośnie 2005 roku sorry ;p
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

FCE - sesja letnia 2005