FCE-->CAE?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś ze zdających w czerwcu FCE przymierza się do zdawania CAE w niedalekiej przyszłości(np.za rok)?
No i może jeszcze napiszcie ile macie lat, na co zdaliście FCE, ile czasu zamierzacie poświęcić na przygotowanie się i z czego zamierzacie się uczyć?
Ja w maju pisze egzamin do szkoły przygotowującej do matury międzynarodowej, który jest mniej więcej na poziomie fce, ale chciałabym być przygotowana tak na poziom podchodzący już do cae,żeby czuć się pewniej
lat mam tyle ile się ma, jak się idzie do lo;)
15 lat (tak wlasciwie to jeszcze 14 :P, bo urodzinki 03.września), zdałem FCE na B, CAE za rok.

Uczyc się będę od wspaniałego nauczciela jakim jest P. Jolanta Witaszek, pani dyrektor Collage of Languages w Łodzi.

Duży nakład materiałów własnych, no i osobiście myślę, że sam sobie też jakąś książkę kupię(a na kursie na pewno będzie jakaś).
ja mam 16 lat i zdałam na A :) ale do cae bede podchodzic pewnie dopiero za dwa lata zeby tez miec A :D
CAE zamierzam zdawac za 2 lata, a FCE zdałam na B no i mam 22 lata wiec pozno zaczelam ale nadrobie zaległosci :) Zycze powodzenia wszystkim przyszłym CAE- owiczom :)
ja zdalam na B i CAE chcialabym zdac za rok a co z tego wyjdzie to zobaczymy ;) mam 19 latek
w tym roku skończyłam 16 lat, FCE zdałam na B,a CAE chcę zdawać za dwa lata
no wlasnie, sam sie zastanawiam co dalej ;]

ten fce zdany na B, CAE prawdopodobnie w sesji zima 2006/ lato 2007 wiec w roku 'maturalnym' :)

pzdr
Naprawde można się przygotować w rok do cae po fce, chociaż to może też zależeć od tego na jaką ocenę się zda fce...
Ja w zeszłym roku zdawałam fce( zdałam na A ).W tym roku zdecydowałam się na cae i również jakimś cudem zdałam na A, a więc jest to możliwe.. :)
Warto spróbować, choć na pewno będzie trzeba sporo posiedzieć nad książkami.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa