oceny ze speakingu

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie do wszystkich, którzy zdawali FCE lub poprostu orientują się w temacie. Jakie są oceny ze speakingu, listeningu, Use of english, Readingu, writingu ?
Mozna bylo sie doczytac na forum "miedzy wierszami" ze jest :
weak, borderline, good, exceptional.....
Ale czy to są oceny z poszczególnych części ?
I ile procent trzeba aby być w takich grupach (o ile oczywiście istnieją takie) ?
dołaczam sie do pytania... Tez mnie to nurtuje...

pzdr
no własnie nie bardzo wiem o co chodzi z tymi ocenami ale w zeszlym roku bodajze bylo cos takiego
oceny pozytywne ocena A 80% i więcej
ocena B 75% do 79%
ocena C 60% do 74%
oceny negatywne ocena D 55% do 59%
ocena E 54% i mniej
aga teraz do kazdego oprocz nie zaliczajacych ocen doadaj 10% kto slyszal zeby za 80% miec A:P od 90% jest na 100% pewny jestem:)
Aga ma racje, mozesz nawet na tej stronie to samo przeczytac!
witam.

Janas co ty piszesz??? pierwsze słyszę... (może sprostujesz, albo wyjaśnisz w bardziej zrozumiały sposób.. :) )

dzięki aga ale chodziło mi głównie o weak, borderline, good, exceptional..... ile trzeba mieć pkt. z jednej części aby dostać np good.

aha jeszcze jedno. na tej stronie pisze, że każda część (FCE) jest oceniana na 40 pkt... to prawda? bo trochę to nie jasne. nie powinno być np 75 pkt z use of english gdzie mamy :
1) uzupełniankę za 15 pkt.
2) znów uzupełniankę za 15 pkt.
3) parafrazowanie za 20 pkt (bo jedno zdanie za 2 pkt.)
4) znajdowanie błędów 15 pkt
5) odmiana wyrazów 10 pkt.

to ja się pytam jak oni z tego zrobili 40 pkt?? może nie ma wszystkich powyższych części na egzaminie.. (ale muszą być chyba...) ....

im bliżej egzaminu tym bardziej jestem zakręcony.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

śmiałkowi, który sprosta zadaniu i wyprowadzi mnie z błędu wielkie dzięki.

p.s. jedno sie chyba nie zmieniło dalej trzeba mieć 60% aby zdać ????
pozdr, a więc tak każda część jest oceniana na punkty i tak np. nie pamietam dokładnie to listening to 30 pkt a use o f english to 75 punktow itp. ale każda z nich 1/5 całości czyli przelicza sie to na procenty w sumie z każdej części można uzyskac max 100% - każda z części ma równy udział w ostatecznej ocenie czyli np. jesłi ktoś napisał listening na 15 pkt z 30 to znaczy że napisał na 50%, a Use of English 38,5 pkt to 50%; później z tych pięciu części jest wyliczana średnia - żeby zdać trzeba miec minimum 60%
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa