Listening wersja D

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze Was napiszcie co był ow listeningu w wersji D, napiszcie cokolwiek bed wdzieczny;)
ja duzo nie pamietam, ale moze z czasem wiecej mi sie przypomnirnto w tych lukach miałam, mi.nrntv producer, doctor, famous peoplernLondon, performance, castles, useful jobsrnreszte to w wiekszosci szczelalam, ale moze jak ty cos napiszesz to porwnamy reszte odpwowiedzi
trudny byl:D;p
tv producer doctor eee i sama nie wiem:Dwiem ze sie naoralam przy tym:D powodzenia;/
bylo jeszcze novelist place of birth castles tv producer wiecej nie pamietam troche to bylo zrabane
z ostatniej części pomiętam odpowiedzi, które podałam ABABCAB
z tego co się zorientowałam to listening c i d był taki sam
obie wersje były podobne ale na pewno nie takie same, bo jaki byłby w tym sens...
No właśnie, nie mogły być takie same. Np. wersja B i wersja E też były podobne, ale nie takie same.
Jeśli mieliście w part 4 o aktorze, to znaczy, że w różnych wersjach powtarzają się niektóre zadania. Czy dzisiaj był ostatni termin na listening? Czy ktoś może jeszcze ma?
U mnie zbyt duzy poglos byl:(
szczegolnei pzerszkadzalo to w w 1 zadaniu,tam nie jestem pewny,a zazwyczaj byl to moj pewny punkt
w sumie zad 2 bylo ok - producer byl w pierwszym potem doctor,wiem ze bylo castles a reszty nei pamietam
czesc 3 pierwsze F - babka mowila ze cos pzregpila,a ostatnie bylo E chyba tzn chodzilo oto ze caly zcas stala ta osoba...
4 wywiad z aktorem pierwsze odp ze myslal ze mzoe byc interesujace byc aktorem..
gdy go wylali to dalem put up with

Tyle pamietam jak dla mnie trudnosc 6/10
najgorszy byl reading,za malo czasu i w koncowce stzrelalem juz

pozdrawiam
pracowal jako - tv producer,
miejsce gdzie urodzili sie well-known - novelists,
wpatrywal sie w - sign,
a kraj w ktirym nauczyl sie najwiecej to England (bo Londyn to nie kraj)
uczyl dziewczynki - dressing
nazwa programu 'famous people'
bylo jeszcze; doctor, adventures
to tyle co pamietam
>tv producer, - tak samo
>novelists, - mam novelist
>sign, - tak samo
>England - mam Britain
>dressing - dressing making
>'famous people' - tak samo
>doctor, - dobrze...
>adventures - ja napisalem chinesse adventures ale powinno być chinesse inventions... takie podobne słówka :P
co do 1. części.. pamiętam że odpowiedzi C miałem w 1. i ostatnim zadaniu i miałem też obok siebie A i obok siebie B
co do 3. części to wcale nie użyłem E, a F miałem w speaker 2
co do 4. części to miałem tam 3x C w odpowiedziach... 3 ostatnie pytania na lewej stronie - m.in. gdy mówił o 'bad guy'
a co mieliście w tym pierwszym?rn-o prognozie pogody? rn-jedno bylo takie ze kobieta cos mowila o facecie i odp sorry,disappointed i angry rn-zwierze w ost rnrn-acting o filmie rn-i co z tymi rzeczami throw away czy collect rn-biblioteka silence? i gosc cos o parasolce gadal co tam mialo byc??

rn-co tam jeszcze bylo?????

na pewno mialo byc inventions???
a w part 4 w ostatnim ze nie chcial zeby mu sie kontuzja poglebila?cos w tym stylu...?
o prognozie dalam ze bedzie zimno,
o filmie - acting,
o parasolce - ze znalazl uzyteczny item
o tej kobiecie ze - angry
jak bylo o tym spoznionym pociagu to ze nie znali przyczyny
a rzeczy - wyrzucic
a co powinno byc w ostatniej czesci pytanie 1- ze podziwial innych aktorow czy to ze wydalo mu sie to interesujace, a ostatnie pytanie - bal sie o nos?
interesujace

bal sie o nos

z tym pociagiem to mam o samochodzie ale nie zrozumialam tego za bardzo...
Temat przeniesiony do archwium.