Zatyczki do uszu???

Temat przeniesiony do archwium.
Piszę w sobotę i mam taki pomysł aby zabrać ze sobą stopery do uszu. To pozwoli wyeliminować wszystkie hałasy które mogą mnie rozproszyc. Co o tym myślicie???
Oczywiście nie mam u na myśli 'Listening' :)))) Pozdrawiam i powodzenia wszystkim!!!
Ja rowniez dołączam się do pytania..;)
Nie przesadzacie z tymi zatyczkami? Nie pisaliście nigdy żadnego egzaminu. Bedzie spoko. Gwarantuję
taki sobie pomysł! a jak beda jakies wskazówki od prowadzących bo np bedzie jakis błąd i beda go tlumaczyc w trakcie, i mozesz nie uslyszec jak ktos mowi komus "3c" albo słynne relaxing gdzie trzeba bylo napisac relaxation! jak ludzie pisali na forum. a jak wszyscy wyjda a ty nie zauwazysz? albo jak babka powie konczymy a ty bedziesz pisac dalej - i ci podziekuja... a moze opaske na oczy??? ;-)))))
gdybanie gdybaniem moge powiedzieć ze jutro napisze na 100% bo przeciez jest taka mozliwosc nie;)? nie wydaje mi się żeby takie błędy się zdarzaly...cała Polska i świat męczy się poprawiając w trakcie test bo ktoś źle napisał, a zarazem potem gdzieś ktoś zle sprawdził i jeszcze kolejna osoba sprawdzając też sie pomyliła...BARDZO małe prawdopodobieństwo...a jeśli nawet już, to jak znam stopery, to zazwyczaj nie jest tak że KOMPLETNIE nic nie slyszy sie... aa..i first to nie matura;) 3c nie będzie krążyło po sali :P podtrzymuje ze to dobry pomysl...;)
wiecie co...
Każdy jest inny i ma indywidualne sposoby na siebie, ale mnie to by właśnie nadmierna cisza rozpraszała :)
Nie jestem przyzwyczajona pracować w kompletnej ciszy, a drobne odgłosy nawt mi pomagają.
Poza tym czułabym się jakoś "otumaniona", a świadomość że coś mogłoby mnie ominąć( uwierzcie, nie wszyscy pilnujący mówią głośno) nie pozwalałaby mi się maksymalnie skupić.
Tyle ode mnie, róbcie co chcecie, osobiście myślę że nie ma żadnych zakazów dot. posiadania zatyczek do uszu.
A mnie dobijalo skrzypienie podlogi jak chodzili po sali. AAAAAA zalowalem ze earplugs'ow nie mialem =) Ale ponoc nie wszedzie jest tak. A tak z innej beczki, na maturze ustnej wzialem juz zatyczki i musieli na mnie dlugo machac zeby zwrocic moja uwage (jak sie przygotowywalem). A na pytanie "May I use earplugs" nic nie odpowiedzieli, chyba nie wiedzieli o co mi chodzi =D
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Wszyscy macie trochę racje. Ja jutro spróbuje z zatyczkami i powiem wam jak było ;) Pozdro!
POWODZENIA!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą