use lato 2006

Temat przeniesiony do archwium.
tak samo jak w przypadku innych części będzie nam łatwiej.

jeśli chodzi o mnie to pamiętam że w part 1 zaznaczyłem avoid, edge, doing, exact (point where the north pole is)
Jesli chodzi o moje odp. w Use to pamietam że w Part3 miałam:
postpone = put off; It was impossible for David to;
Very few people; in case if asked to show....tyle pamiętam. Part5: occasional, global, deepen, daily, hights, oservation, inaccurate...to tyle.
W Part1: avoid, exact, charge of,..Part2: as, although, 2xto, been, have, anything.
Wszystko podałam nie po koleji jak było na teści. ogólnie mam mieszane uczucia. bedę się bardzo cieszyć jak zdam. Pozdr :)
mam tak samo jak rafi + below, lies, reuiring, carring (to chyba żle bo powinno byc chyba removing)
ja zaznaczylam succed, avoid, doing, use, right, searching i cos tam jeszce, ogolnie use nie taki trudny, ale reading masakra
Gdzie było right? co tam jeszcze było do wyboru?
Z use'a z part 1 pamiętam: doing, providing, avoid, below, right...rnrnZ part 5: global, inaccurate, deepen, occasional, daily, height...rnrnA z Word Transformation:rn-...were informed(cośtam-cośtam:)rn- przy tym matchu mam z 'put off'rn-...it was impossible for David to....rn-...in case of being asked to...(show)rnrn...reszty szczerze mówiąc niebardzo pamiętam:)...jak sobie przypomnę to uzupełnię....rnrn...dodam tylko że Reading do łatwych nie należał, a tematy na Writingu były sympatyczne:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2006

 »

Pomoc językowa