Listening zestaw B

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
Siemka czy ktos jush pisał tą cześć jak tak to prosze podzielcie sie emocjami i odpowiedziami. Bo ja czuje ze troche go nie za dobrze zrobiłem
nie tylko Ty;P dzis pisalam tez zestaw C i w sumie myślalam, ze pojdzie lepiej;) w porownaniu do tych co ribilam w ciagu roku ten byl okropny;P najlatwijesza cz.2;) cz. 1 z tego co ppamietam a b c c c a c b chyba, 2) manager,yyy... dlugo dlygo nic i 8500, poznije jakos pod koniec bylo hands i school. w 3 B C A F D chyba, ale tez cos przekrecilam ;P i w ostatnije kompletna klapa:D wsyztsko skreslilam i pomieszalam tracy z mother, wiec co bedzie to bedzie;] nie teraz to za rok ^^
No to ja ci powiem moje odp: Part 1: BAAACACB Part2: driver(chyba żle), freedome, straps, 8500, stamps, hand, air show, houses, school ( nie wiem czy poprawna kolejność)PART3: FBACD a PART4: najgorzej bo sie zamieszalo mi z tym a odp to: BTTBMTM
Part 1. OWNED xD nie wiem co zaznaczyłem i najmniej jestem pewien.
Part 2. Nie wiem jaka kolejność ale z tego co pamiętam to wpisałem: Manager, freedom, checked(źle), 8500, stamps, hand, air show, house(dałem w liczbie pojedyńczej), school.
Part 3. Początek FB. Na końcu D. W środku dałem chyba E :/
Part 4. BT......MTM środka nie pamiętam
ech.. to bylo okropne.. nawet nie wiedzialam ze bedzie tak zle... nie wiem moze tylko mi sie tak wydaje ale te testy co sie cwiczy przed FCE sa duuuzo lawiejsze.. ale nie wiem... najtrudniejsze ostatnie zadanie... chyba cale pomieszne ;/
Ja mam
Part 1 bbabcbbb
Part 2 FBAED
Part 3 manager, freedom, rock climbing, 8500, straps, airshows, stamps, hands, trees, school + kolejnođ pomiesyana
Part 4 TBTMMTM
Witam
ja pisalam wersje B...
jak dla mnie tragedia..
prawie żadnej odp nie byłam pewna...
ale pare sie pokrywa z wami
na pewno Part1: z pocztaku miałam B i kilka razy A chyba pod rząd ale nie pamietam wiecej
Part2: driver, freedom, straps.. a dlaej mi sie pomieszało... usłyszałam 8,5 a w koncu wpisałam 120 bo mi cos nie pasowało
Part3... wsyztsko pomiedzłąło mi sie
ale wiem, ze 3 i 5 to D i A, ale nie wiem w koncu jak napisalam, chyba dałam 3d 5A... albo zmienilam na odwrot w ostatniej chwili... bo w koncu wpisywalam to w ciagu 5 min -czas na przepisanie
part 4... nie pamietam
ogolnie dla mnie bvyło to trudne
JA pisałam zestaw B. nie pamiętam jakie były odpowiedzi dokładnie, ale w part 1 miałam duzo odp "A", chyba było to tak: b, a,a,a,c... - dalej nie pamiętam

part 2 była nawet prosta - miałam: manager, freedom, stramp,stamps, hands, tries, 180 ( to jest napewno źle - nie wiem jak to usłyszałam ), training ( to tez raczej źle ), airshows,

part 3
pamiętam, że 1F, 2E,3 i 4 -nie pamiętam, 5D

part 4

Najgorsza była dla mnie ze wszystkich części. Namieszałam w niej całkowicie :(
pamiętam 1B i dwie ostatnie zaznaczyłam T...

ehh, za tydzien w sobotę najgorsze...
MAm nadzieję, że chociaż tematy wypracowań będą jakieś normalne.
ej no to było spoko jak się pisało w środku a potem jak zaczęłam porównywać wyniki z innymi to sie zaczęła masakra...zad 1. wiem ze 1B reszte nie pamiętam wiem że miała być zaznaczona jakaś nauczycielka tańca a ja dałam dumną mamę i mam wątpliwości co do faceta który wziął sobie year-off od nauki i wyjechał do Nowej Zelandii(dałam że dla projektu) potem zad 2.ten manager(dałam driver) te 8500(wpisałam 850) no i air shows( dla mnie air competiton) resztę mam tak jak ludzie piszą, zad 3.mnie rozkojarzyło i popisałam głupoty,zad 4. t,t,t,b,b,m
ale chyba zdałam choć chciałam na b(23-27) to będzie chyba c(18-22)...
masakra... :(:( ten test był tragiczny, nie mam pojecia ile z niego dostane ale podjrzewam, ze jakies 40% :(:( to wszystko było takie pomieszane jeszcze nie mogłam sie skupić no ale miejmy nadzieje, że w sobote bedzie spoko i że z tego listeningu kazdy z nas bedzie miał co najmniej na C....
Może napiszmy pojęcia, bo literki mogą sie poje... Ja niestety swoich zapomnialem, pamietam tylko, guitar, drama teacher, i cos tam at least.
W drugiem manager, rock climbing, 8500, stamps, straps, houses, freedom i... air issues %-)
no ale przyznajcie ze ten zestaw nie należał do łatwych:)
mnie sie wszystko yyy pomieszało do tego brak skupienia po pierwszych częsciach które mnie wkurzyły
tez pamietam drama teacher i guitar
a co daliscie z tym gosciem co był w skandynawi?
ja dałam climat choc tez mogłobyć scenery ...
ja tez miałam ambicje na B, ale po listeningu..... modle sie żeby zdać..
IMO latwiejszy niz to co robilem do tej pory :D

part1: guitar, drama teacher, scenery, reszty nie pamietam ;f

part2: manager, freedom, straps, 8500, stamps, rock climbing, hands, houses, school, skydiving shows

part3: B C E A D

part4: z tego co pamietam to jakos 1xb, 2xt i 4xm
ja byłam wrećz pewna ze speaking i listening to A lub B bedzie a teraz? :P 3 czesc mam zupelnie inaczej niz WY;P BFCAD czy jakkos tak ale pewna ni jestem ;) w drugiej juz pisalam iw wiekszosci i mi sie zgadza^^ a 4 tragedia:P mam 1B poznije chyba TT i na koniec na zmiane M i B :D w pierwsej miala wlasnie cos z giutars, proud parent, cos z projktem i dalej to szczzerze mowiac nie pamietam ;)takze, zobaczymy ;) jutro jeszcze speaking o 9:15 -.-. powodzenia wszytskim i zycze zdania :D
Nie było tak źle, obawiałem się gorszych rzeczy...
Pierwsze było momentami trudne ale dałem BAAACBBA.
Drugie: manager, freedom, rock climbing, 8500, straps, airshows, stamps, hands, houses, school.
Też najpierw wpisałem driver, ale on był driverem niedaleko lotniska, potem zaczął pracować już na lotnisku jako manager. 2. była w porządku.
Trzecie: FCEAD, i jeden chłopak miał tak samo.
Czwarte: To była masakra, zgadywałem w połowie, ale ostatniecznie wyszło: BMTBMMT.

Może ktoś bardzo dobry, kto jest pewien swoich odpowiedzi, albo skonsultował z innymi by napisał...
orientuje sie ktos kiedy beda oficjalne odpowiedzi?
ja dałem scenery, wspominał cos o views. Wybrałaś climate zwz. na wiatr? Wiatr to czynnik ksztaltujacy klimat, ale chyba wiatr w rodzaju pasat. :) Moim zdaniem przynajmniej :D
mowil duzo o ukszaltowaniu terenu - gory, jeziora, male osady wtapiajace sie w tlo, wszystko jest monokolorystyczne itp, na koncu wspomnial ze jest bardzo zimno, pada niezapowiedziany snieg, ale zdecydowanie nie zaluje czasu spedzonego w tym miejscu

o pogodzie wypowiadal sie raczej neutralnie, podekscytowany byl jak mowil o scenerii (nie tylko w glosie, ale tez mocne przypotniki )
tgrs wez nie pisze ze bylo latwe bo nie bylo

sam juz masz skichane pare rzeczy

1) drama teacher ( akurat bylo parent )
2) scenery ( Climat bo potem bylo zdanie it is the matter)

w part 3

FCEAD
tak, za 2,5 miecha
Mowil tez o innych warunkach klimatycznych dodajac na koncu "and it realy matters"
chyba w dupie masz to parent :D
- mieszka obok tej MŁODEJ aktorki grajacej w przedstawieniu w teatrzyku szkolnym (imo ponizej 18 roku zycia powinno sie mieszkac z rodzicami? ;> wiec parrent odpada)
- okazjonalnie napisze artykul do gazety, wiec zurnalist odpada
- ta Dziewczynka moze do niej przyjsc na lekcje, by sie podszkolic w fachu teatralnym, JA tu widze jednoznacznie drama teacher... ;p

scenery - "mowil duzo o ukszaltowaniu terenu - gory, jeziora, male osady wtapiajace sie w tlo, wszystko jest monokolorystyczne itp, na koncu wspomnial ze jest bardzo zimno, pada niezapowiedziany snieg, ale zdecydowanie nie zaluje czasu spedzonego w tym miejscu

o pogodzie wypowiadal sie raczej neutralnie, podekscytowany byl jak mowil o scenerii (nie tylko w glosie, ale tez mocne przypotniki )"

a co do ostatniego, do z CEAD sie zgodze, ale co do pierwszego to nie. Nie pamietam teraz dokladnie o czym byly te punkty, ale F pasowalo po czesci az do 3 osob, ale tak naprawde to do niczego :D, na poczatku zaznaczylem w pierwszym F, ale jak bylo drugie sluchanie, to padlo jakies zdanie, ktory upewnilo mnie ze w pierwszym jest B, gadalem potem z kilkoma osobami i tak samo mieli

Z listeningu fajnie bedzie jak bede mial 75%, ja chce po prostu to zdac :D (a moze bedzie lepiej ;) )
tgrs w pelni sie zgadzam. Rodzic mieszkajacy obok corki i udzielający lekcji? patologia?:D jednym słowem rodzic z dupy, dziennikarz takze.
Ad. scenery tez sie zgadzam, klimatem sie nie podniecał.
Part 3 mam FCEAD z tego co pamietam. B na pewno nie wykorzystalem, tam bylo cos o "personality", to z tą "limited" ktore bylo? Zdr./
Tylko akurat przy climat akurat dodal it really matters, przypomnij sobie jakie bylo pytanie.
hm co do tego houses co niby w 3 czesci to sie nie zgadzam, było cos o domach ale tam bylo tez o pilce nożnej i skąd domy na boisku? ja stawiam ze tam było mówione o trees, fakt pierw o domach ale potem o drzewach i to bylo chyba wazniejsze. pierwsza czesc mnie zaskoczyła, myslalam ze będzie bardziej normalne. tzn zrozumieć było prosto ale mówili praktycznie o wszystkich możliwościach i ciężko się było zdecydować. 4 część faktycznie porą bana ja mam strasznie dużo B.. w 3 części piszcie wyrażeniami bo ciężko było literki spamiętać. ja kojarzę tylko że ostatniego nie uzyłam ani razu chociaż mi pasowało torche do 1. ogólnie to jedna z przyjemniejszych części. a podsumowując - nie było lekko. ps. pisaliście TYLKO ołówkiem? ja tak, choć było pare osób obok mnie które się na długopisy tylko nastawiały ;p
ja też się nie zgadzam z domami - wpisałam drzewa. uzywałam tylko ołówka.
ja stawiam na houses, bo wcześniej było tam było o jakichś fields otoczonych trees
ale football field (o któym było w pytaniu) był otoczony houses.
to limited to było z tą, co była bliżej muzyki niż malarstwa
mam taka prośbe jeśli ktoś pamieta jakie były odpowiedzi w Part 1 to niech poda ale nie literkami tylko tym co tam pisało :) jak dla mnie to było trudne naprawde :/
w pierwszym mialam z guitars, pozniej bylo cos z climate, 3 to z variety i work (ale chyba powinno byc salaries) dalej nie pamietam, cos nie z projektem tylko z tym ze duzo o tym czytal czy cos w tym stylu;) a na koncu to juz nie kompletnie nie remember;D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

CAE - sesja letnia 2007

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia