Listening zestaw B

Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna
osz fuck :P to chyba mam sporo źle :/ powalone to było strasznie jak dla mnie :/ może ktoś pamieta jeszcze coś ??:) dzieki za odpowiedz :)pozdrówki
mueislibyście przypomniec jakie były pytania bo ja juz wiele nie pamietam
wiem tylkoz e dałam guitars, climate, drama teacher i wiecej nie pamietam jaikie pytania były....
a co do part2 to ja mam trees...
Czyli w Part 1:
1. Guitars - b
2. ?
3. more qualification - b czy more variety - a, na pewno mówiła, że potzrebuje more training czyli raczej - more qualification
4. drama teacher - a
5. scenery - a, lub jak maja inni climate - b
6. wyjazd do Nowej Zelandii, bo duzo materials o tym czytał, czyli c?
7. Piosenkarka opisująca people in audience -b (wg mnie) czy opisująca clothes-a
8. pani uparwiajaca wiele hobby, i tu chyba powinno byc b, że wg niej jest ważne dobre zrozumienie słowa hobby

Kto pamieta tę jedną wypowiedź, której ja nie pamietam? Kolejnośc chyba taka, co nie?
guitars, more qualification odpada, nie pamietam teraz zwz. na co to odrzucilem, ale wg. mnie odpada i mam variety, drama teacher, scenery, o Nowej Zelandii zaznaczyłem A, czyli prawdopodobnie źle, 7. też mam b, a w 8. mam c.
Ja mam z kolei tak:
W pierwszym (kolejność przypadkowa, bo już nie pamiętam):
'guitars' (bez wątpienia), później dałem 'more variety' (tu już pewien nie jestem), 'scenery' (bo o 'climate' mówił zdecydowanie negatywnie),'drama teacher' - tak miałem na anwser sheet, ale zmieniłem na 'proud parent' :( następnie ten gość co opowiadał o swoim 'gap-year' zaznaczyłem odpowiedź c, w której było, o tym, że mógł o tym najwięcej przeczytać, ale tu też pewien nie jestem, bo mogło być też a, bo podróż wymagała najmniej przygotowań, kolejne to była czarna dziura - zaznaczyłem b, czyli, że dziewczyna mówiła ogólnie o znaczeniu słowa hobby, później był facet, który opowiadał o obserwatorium w Liverpool'u, i tu zaznaczyłem 'why it was built', ale jakby poprawnie było 'why it was moved' wcale bym się nie zdziwił i ostatnie, które pamiętam to o tej 'music star', która wg mnie 'justify her cloths choice... or whatever'

Part 2 widzę, że wszyscy mają tak jak ja - czyli tu jesteśmy zgodni.

Part 3 już nie pamiętam kolejności, ale speaker 1 to była babeczka, która opowiadała o tym, że wierzy, że malarstwo odzwierciedla emocje - odp F, później koleś, który rysuje ludzi na ulicy i tu dałem bodajże odpowiedź B (a może C), w której było coś o zrozumieniu sztuki, następnie babeczka opowiadała o tym, że jest dosyć ograniczona, jeśli chodzi o rzeczy, które może narysować, bo nie umie rysować z 'pamięci/wyobraźni', kolejny był jakiś sfrustrowany architekt, który rysował fantastykę, odp. A - '...not realated with real life' i ostatnia pani, której rysunki utrwalają jej wspomnienia - odp. D. Nie użyłem odpowiedzi, w której niby malarstwo/rysunek odzwierciedla osobowość.

I Part 4 - najśmieszniejszy, tu to była kompletna strzelanina, wielokrotnie zmieniałem zdanie i już nie pamiętam, ale odpowiedzi miałem chyba takie - B - tam gdzie 'people misunderstood' - później B 'was sure she'll get a part', później było coś o zmianach w życiu rodzinnym i tu dałem T i drugie T dałem w tym pytaniu o pieniądzach, reszta to M.

No i jak? Zdałem?
4 część mam chyba identycznie z tobą. mam nadzieję że to będzie dobrze. kurde. dziwne to było.
* "gap year" zaznaczyłam że pojechał kontynuowac projekt...
* tez zaznnaczyłam że kobitka mówiła o ogólnym znaczeniu hobby
* obserwatorium - why it was built

więcej nie pamietam...
szkoda, że tak długo trzeba czekać na wyniki...
W drugiej części widze 2 punkty pochrzaniłem. Zamiast straps dałem structure (nie wiem jak to usłyszałem, w zasadzie to nie usłyszałem i strzelałem ;-)) i hands to też nie pamiętam nigdzie ;-)

W jedynce natomiast tak samo oprócz tego nieszczęsnego drama teacher. Dałem proud parent bo usłyszałem mniej więcej coś takiego: "She's always been an active child" ;-)). Dalej z tym studentem i Nową Zelandią, dałem, że dlatego "bo podróż wymagała jak najmniej przygotowań" bo już tam był czy coś ;-). Z tą piosenkarką dałem, że uzasadnia swój wybór ciuchów na koncerty. Mówiła coś o widowni, ale że przychodzą oglądać show i słuchać muzyki i dlatego jej ubiór nie powinien ich tak bardzo obchodzić, czy coś w tym stylu. No i dalej guitars, scenery, why it was built to proste było :-) Part 3 - pamiętam początek bo się zaczynało FCE, dalej nie pamiętam ale chyba AD ;-). No i ostatnia część to był śmiech na sali, strzelnica tak zwana :-))
Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna

« 

CAE - sesja letnia 2007

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia