Nazwisko - dlugopisem

Temat przeniesiony do archwium.
Czy to, iż podpisałam sie imieniem i nazwiskiem na koncowym sheet'cie w listeningu czarnym długopisem, dyskwalifikuje mnie od razu ? Zestresowana byłam i z rozpedu zlapałam długopis i machnelam podpis. Poprawialam to pozniej olówkiem, ale i tak jest to widoczne ... Jak myslicie co zrobią ?
Mam podobny problem - na answer sheet mój podpis jest zupełnie inny niż na kartce z pytaniami... Po prostu na jednym "machnęłam" szybko podpis, a na drugim trochę się zamyśliłam i pisałam dokładnie literka po literce :D

Mam nadzieję, że tego tak dokładnie nie sprawdzają ;-)
Raczej nie macie się co martwić. Przeglądałam forum o CAE i w jednym z tematów (a propos, warto go przeczytać - https://www.ang.pl/Writing_52595.html ), ktoś zadzwonił do BC i oto odpowiedź tej osoby :

"Właśnie wróciłam z krakowskiego BC. Pani była tak miła, że od razu zadzwoniła do Cambridge z tym pytaniem. PRACE BEZ NUMERKÓW BĘDĄ SPRAWDZANE W NORMALNYM TRYBIE I NIE MA TO W OGÓLE WPŁYWU NA WYNIK TEJ CZĘŚCI! Co więcej ta pani powiedziała, że przy tych egzaminach jest zasada, że wszystko robi się na korzyść kandydata - czyli jak pisze on nawet długopisem a nie ołówkiem, czy zapomni się np.podpisać to nie dyskwalifikuje to prac. Widać, nie są aż takimi formalistami:)"
Uh! Dziękuję za odpowiedź :) Niedawno uświadomiłam sobie, że numerków też chyba nie zaznaczyłam... Teraz jeden kłopot z głowy mniej :)

 »

FCE - sesja letnia 2007