FCE Olsztyn 17.06 - poznajmy się!

Temat przeniesiony do archwium.
Słuchajcie, skoro wszyscy będziemy jechać na tym samym wózku, podczas speakingu łatwiej nam będzie, kiedy będziemy się znali. Co wy na to? Wpisujcie gg i parę pierwszych liter nazwiska, to ustalimy kolejność. ja: 6314109 gg i początek nazwiska: ROG.
Czekam na wpisy!
albo podajmy numery, ok?
0062
ale to nie bedzie na zasadzie losowania. ja mam numer 0133 wiec na jakies 99 % bede z moja kolezanka ktora ma numerek 0134. jezeli Ty masz nr 0062 to prawdopodobnie bedziesz z osoba o numerku 0061. prawdopodobnie. a o ktorej godzinie masz? na pewno duzo wczesniej niz ja (18.00).
Najlepiej zgadaj sie z osobami o numerkach 0061 i 0063 bo moze sie zdarzyc ze bedziecie w trojke robic speaking :)

Pozdrawiam ;)
ja mam speaking o 15.45, więc dużo wcześniej. właśnie czekam na odpowiedź od 0061 i 0063, ale jak na razie cisza. pozdro
hej:) ja tez mam fce w ten weekend... ma ktos moze speaking na 14,30?:)) jak cos moj gg to 1273617:)
ja mam 0116 w niedziele mam speaking o 17:30 i listening o 12:45...moj gg to 4937181
ja mam listening tak samo tyle ze speaking o 18. moj numerek to 0133 a nr gg to 7850787 ;)
Hej ;) Ja mam speaking 17.30 i mój numerek to 0118 ale te osoby z którymi mogę wejść znam więc tak tylko dam do wiadomości xD JaXon Ty chyba też znasz? :PP
A czemu z tą koleżanką nie umówicie się, że zdajecie razem ?
Przepraszam, że się wtrącę, ale z tymi numerkami to różnie bywa. Ja np. numerek 2216, a wchodziłam z 2218, a mój brat, który miał numer 2217, wchodził z 2215, czyli tak jakby na krzyż. To chyba zależy tylko i wyłącznie od inwencji tych ludzi, którzy Was łączą w pary :)
czyli myślisz, że mogą wchodzić pierwszy z ostatnim, tak dla przykładu? :)
loozik...najwyzej trafie na kogos obcego...ale w to bardzo watpie...a nawet jesli to mam nadzieje ze sie dogadamy...FCE juz jutro:D
Myślę, że wszytko jest możliwe :) Na przykład jak mój kolega zdawał to mogli się sami dobierać w pary, a jeszcze innym razem wystarczyło stanąć koło siebie przy zapisywaniu. To wszystko zależy na jakich ludzi się trafi, ale naprawdę nie ma się czego bać. Przyjazna atmosfera, zero stresu. Nawet ja, totalny dekiel jeśli chodzi o gadanie po angielsku, czuję, że dobrze mi poszło. Na pewno i Wam się uda. Powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2007

 »

Praca za granicą