fce wiosna 2006- pytanie!:)

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich :) moje pytanie dotyczy writingu. otoz, w part2 wybralam raport, w ktorym trzeba bylo opisac "traffic" w naszym miescie, jego skutki i sposoby ulepszenia. moja znajoma ujela to w taki sposob, ze pisala, iz np. karetka moze nie dojechac na miejsce etc. ja z kolei skupilam sie na aspekcie ekologicznym, tzn. samochody strasznie syfia ;P i zanieczyszczaja i zaproponowalam reklame srodkow transportu publicznego. czy obie mamy racje? czy jesli nasza praca byla poprawna pod wzgledem formy, to niewazne, jak ujelysmy temat? z gory dzieki za odpowiedz.
oj ten drugi wariant coś nie bardzo mi pasuje
moja odpowiedz jest podobna do twojej:) tez tak ujelam problem bo w koncu to organizaacja ekologiczna zlecila ten rapory,czyz nie ?;)pozdrawiam i keep ya head up;))
no hej! myślę że można było napisać o różnych aspektach- o karetkach, o braku miejsca do parkowania, o zanieczyszczeniu środowiska- w końcu wszystko dotyczy "trafficu":) mam pytanie odnośnie readingu i use of english-pamietacie jakieś odpowiedzi?dajcie znac!!!
do Ania_CK: o dzieki, normalnie uratowalas moje nerwy na 2 miesiace ;B wlasnie tak mi sie wydawalo ze organizacja ekologiczna zlecila ten list. mimo, ze momentami troche rozminelam sie z tematem, to chyba ujelam te punkty, co trzeba bylo:) a do alcia1: nie pamietam odpowiedzi, ale wiem ze w part1 (najtrudniejszym dla mnie) odrzucilam cos tam z "old values". part2 i part3 byl ok a part4 nawet przyjemny:) pzdr
Na którymś forum są podane odp. do obu części, ale nie wiem czy dobrze.
i ja to odrzucilam... :)
wydaje mi się że ja też odrzuciłam to z "old values" :)
A ja nie :)
moja znajoma tez nie wiec moze masz racje ;B
ja też to odrzucilam, ale i tak mi nie pasowała reszta :D:D:D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa