wrażenia po części pisemnej

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 67
poprzednia |
jak wam poszło? bo mi tak sobie :/ na readingu było stanowczo za mało czasu żeby dogłębnie pomyśleć i musiałem strzelać w parcie3

a co do use of english to mam pytanko. jak uzupełniliście w sentence transformations to zdanko z mechanikiem za pomocą have? bo ja już nie pamiętam co wpisałem ale jestem ciekawy co powinno być

ps. jutro mam speaking o 11 w warszawie. horror :o
hej,
mi reading poszedl koszmarnie, w ostatnich 5 min zmienilam prawie wszystkie odpowiedzi w czesci 3, a jak ja cos poprawiam to na pewno zle.

na szczescie writing byl prosty oprocz listu pisalam artykul-najprostsze:P
niestety nie wiem dokladnie co tak ma byc, bo wydaje mi sie ze mam to zle. poza tym w usie wylapalam pare glupich bledow, ktore wynikly z mojego roztrzepania.

teraz modle sie, zebym tylko zdala niewazne na jaka ocene:)

p.s. napisz na forum jakie miales obrazki na speakingu i jaki listening byl, ja dopiero mam 18 w olsztynie.
Witam. Też dziś pisałem (gliwice)... no reading faktycznie ufo :) chociaż czasu mi nawet zostało, tylko już nie miałem siły sprawdzać tych odpowiedzi :)
w tym mechaniku nie miałem pojecia co dać.. npaisałęm: to have checked ... pozdr
Siema, pisałem dzisiaj w Warszawie. Dla mnie było całkiem łatwe w porównaniu z Listeningiem typu B, to był koszmar :/ Reading całkiem łatwy, Writing też łatwiutki, Use byl taki sobie. Z tym z mechanikiem napisałem "to have a look at " albo jakoś podobnie. Powiedcie co napisaliście w tym ostatnim z transformacji z "stood" bo ja nie wiedziałem :/
Ja też mam "have checked", a ze "stood" coś kombinowałam, kombinowałam i juz nie pamietam co napisałam... (ale pewnie źle)
ja napisałem stood instead ale nie wiem czy to dobrze
No wiec moje wrazenia sa takie sobie. Pisalem w Rzeszowie

Reading - sredni nie liczac pierwszego partu, ktory byl najturdniejszy w moim zyciu, przez niego zabraklo mi czasu na kilka punktow w ostatnim zadaniu :(

Writting - dosc przyjemny pisalem story

Use of English - tez dosc latwy, wiem tylko, ze ciachnalem sie na transformacji z mechanikiem gdzie napisalem "have checked" a mialo byc "have a look at" zaraz po wyjsciu z sali mnie olsnilo :/
Pozatym kilka glupich bledow jak "particulary" zamiast "particularly" a ze "stood" mialo byc "stood up for" czyli zajac kogos miejsce


Zdawal ktos jeszcze w Rzeszowie? jesli taki jak mieliscie numer?
aha jeszcze jedno co wpisaliscie w open cloze przed
word 'journey'
deal
Jeśli chodzi o mnie to reading nie był,aż taki straszny, writing tez nie,ale zabrakło mi inspiracji-pojęcia nie miałam co pisać, w pewnym momencie siedziałam i patrzyłam się przed siebie, choć w pisaniu jestem na ogół dobra.Na use of english nie byłam już w stanie racjonalnie myśleć,robiłam wszystko ostatkiem sił.Z tym mechanikiem napisałam-to have a look at-choc nie wiem czy dobrze.Jutro mam speaking i chyba umrę... :(
to powinno być stood in for-tzn. zastąpić kogoś a nie stand up for-tzn bronić kogoś lub coś np. poglądy
fucktycznie... popier... mi sie :/
nie tylko tobie..tez napisalam "stood up for" grrrr a z tym mechanikiem to mialam "have checked" pozdrawiam :)
Heya. Mi poszło nie ciekawie. Czytanie było dla mnie najtrudniejsze:/ - a miala być to moja nasilniejsza strona. Dla odmiany pisanie poszło nawet dobrz. Use - tak sobie. Też wpisałem have a look at ale mam kilka głupich błędów:/ musze sie wykazać w następnych częsciach. Apaluję do wszystkich: Postarajcie się dokładnie zapamietać listening i speaking i napiszcie co było. Musze tym nadrobic bo dzisiejsza część nie wróży nic dobrego. Thank you in advance;)
przed wodr "jurney" wpisalam "the" a przed deal "few",ale nie wiem czy dobrze,pewnie nie ;/ grrr
hej!ja napisalam off ale ma być: stood for!!!(bo sprawdziłam w dictionary):)
mi czytanie poszlo nawet oki,writing tez,story pisalam,za to use of english,to porazka

czy zeby zdac,to trzeba miec ogolnie ze wszystkiego 50% czy sa tez jakies np ze min trzeba miec z jednej czesci 30%, czy jak to jest?? bo use of english chyba nie poszedl mi za dobrze
uważam,że generalnie cały egzamin był trudny, jestem juz po wszystkich częściach i jestem bardzo rozczarowana, ponieważ nie wiem ile jeszcze trzeba sie uczyć,żeby FC był banalny, nie myśląc juz o CEA,

Listening wersja B była bardzo trudna, obiegająca od poziomu FC

Reading też trudny,pierwszy raz sie spotkałam z dość trudnym słownictwem albo niepewnościa przy wybieraniu odp.

Writing - do napisania,nie jestem pewna tylko czy w 3- the effects of traffic na pewno chodziło o wpływ ruchu ulicznego, zanieczyszczeń etc...

Use of English - najprostszy ze wszystkich cześci, moge podać parę odpowiedzi:

transformations:

have checked
there had not been so (many people...)
did not get any help
the mistake Mauro made(was) as a result of poor concentration
stood in for
get away with
even though...
It had(would) be better if we...
The hotel was not found as(so) hard as ...

World Building:

vacancy
helpful
explanation
arrangements
particularly
Unforrtunately or Fortunately???
exceptional
payment

Pozdrawiam:)
...a great deal of..., ...stood in for...,...have a look at..., use byl z tego wszystkiego chyba najlatwiejszy, dla mnie najgorszy byl part3 reading czyli ci glupi rybacy,procz 2 zdan nic mi tam nie pasowalo ;) a co powinno byc w 1ym zdaniu part1 use'a a view as (favour/benefit/profit/costam) to health ??
wydaje mi się,że należało wpisać 'have a look at' czy coś blisko tego nie pamiętam dokładnie zdania.. pozdrawiam
Ja dałem promotion to health, było też unfortunately, repayment i have a look at
Ja dalam "benefit" - korzyść.
A jak się pisze: "explanation" czy "explaination"
ja tez benafit
zdecydowanie explanation
ja też mam "promotion" to health w part1 w Use.
jest explanation.
a w transformacji wpisałam "have checked" bo zasugerowałam sie konstrukcją have sth done. i wiedziałam że to źle bo rzeczownik powinien być w srodku a nie na końcu (tak jak było w tym zdaniu) ale nic innego nie przychodziło mi do głowy:( a powinno być "have a look at"
W readingu trudna była part1, a Writing był całkiem przyjemny (pisałam story:)
Jutro mam speaking w Warszawie o 13...
za to pamietam, ze na bank mialobyc meet needs
A mnie wydaje się, że reading (może poza part 1) nie był trudny... Za to niektóre pytania w Use of English wprawiły mnie w konstrnację szczerze mówiąc. Więc improwizowałam. No, i teraz już wiem że niekoniecznie ta moja improwizacja pokryła się z prawidłowymi odpowiedziami :))
konsternację*

A writing też był ok.
Egzamin był dla mnie dość prosty. Najgorsza była część pierwsza z Readingu... reszta jakoś poszła. Natomiast z Use of English okazał się banalny - byłam przygotowana na coś trudniejszego.
W tej sesji ciężki był Listening. Poza samym egzaminem, który okazał się niezbyt stresujący, rozczarowałam się ... niemiłą atmosferą, którą wprowadzały dwie panie w szczególności zaś jedna..., każdy kto zdawał w Kielcach będzie zapewne wiedział o kogo chodzi... . A miało być tak miło i życzliwie...
Powodzenia ;) !
Na Speakingu były obrazki z plażami - jedna była dość zatłoczona, natomiast druga nie, ale w wodzie znajdowało się dużo łodzi, jachtów etc., poza tym było zdjęcie samochodu rajdowego na pustyni oraz trójka ludzi na szczycie góry gdzie w oddali było widać łańcuch górski. Były jeszcze różne fotografie przedstawiające różne okazję ( ślub, urodziny, etc. ) i nalezało podjąć dec. , które z tych zdjęć stanowiłoby najlepszą pamiątkę..
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 67
poprzednia |

« 

Zagranica

 »

Zagranica