WRITING wiosna 2006

Temat przeniesiony do archwium.
może podzielimy się własnymi pomysłami na temat kto co napisał na writingu i jaki temat wybral. ja wybrałam to story gdzie Anna ustawiła sobie budzik na 5. napisałam ze pojechała na szkolną wycieczke i już z niej nie wróciła, bo ją szafa porwała :D
hej. ja tez pisalam na ten sam temat bo wydawal mi sie najlatwiejszy. nie wiesz moze czy gdzies mozna sprawdzic jakie byly prawidlowe odpowiedzi?
prawidłowe odpowiedzi do wszystkich części? ktoś mówil u mnie na egzaminie, ze gdzies w necie są na stronie british council, ale ja ich tam nie znalazlam.

rzeczywiscie ten temat wydawał sie najprostrzy, wszyscy moi znajomi go wybrali ;)
ja wybrałem ulubionego nauczyciela dla odmiany :] napisałem takie bajery że wszystko tłumaczy, jest przyjacielski i takie bajery
ja również wybrałam story o Annie:) A tak banalną historie wymyśliłam ze szok;p ale w koncu liczy się gramtyka itp;)
no pewnie, ja sobie tak mysle czy przypadkiem nie przekombinowalam. i od wczoraj męczy mnie czy dobrze napisałam swój numer na 1szej stronie :D
Kurde, ja w readingu w ogóle nie napisałem swojego numeru na 1 stronie, jakoś nie pamiętam, żeby tam było miejsce. Ale w readingu chyba sprawdzają tylko answer sheet? Jak myślicie?
na readingu nie trzebabylo sie podpisywać. tylko na writingu i use of engslish. problem tkwi w tym ze ja nie wiem czy podpisalam sie na writingu :D poszłam do komisji ziomalskiej i sie pytam, czy moge zoabzcyc czy numer napisalam dobrze bo mi sie cos wydaje ze nie. powiedzieli mi ze mam sie nie martwic, jesli napisalam nazwisko to oni jakos do tego dojdą... hmm... :D
Uff, tak właśnie przypuszczałem, ale nie dawało mi to spokoju. Dzięki.
Temat przeniesiony do archwium.