marzec - rzeszów, speaking

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, zastanawiam się czy jest ktoś oprócz mnie kto zdaje FCE w Rzeszowie 4 marca??? Zauważyłam, że w porównaniu z wpisami z poprzednich sesji, ta sesja jest mało popularna. Poza tym, czytając fora często soptkałam się zo pinią, że tematy na seakingu powtarzają się. Ale czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy to się tyczy tylko tematów z jednej sesji(np. w sesji zimowej te same zestawy w różnych miastach) czy temety mogą przechodzić z jednej sesji na drugą.
Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie na to pytanie.
hej tez zdaje w Rzeszowie 4tego Speaking a 3ego Listening. A na która masz godzine ?? jeśli chodzi o te tematy to kiedyś znalazłam na jakims forum info że one powtarzaja sie z sesji na sesje tyle że teraz zacza sie nowy rok i sesja wiosenna jest jako pierwsza wiec tematy pewnie będą całkiem nowe :( Pozdrawiam :)
hejka! ja mam termin 10 11 marca ale zdaje w Olsztynie wiec jak juz bedziecie po speakingu (bo niektorzy maja terminy na 3 4 marca) to piszcie jakie byly tematy:) pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia;)
też zdaję 3 i 4 marca:) speaking mam o 9.45. jest ktoś kto ma tę samą godzinę??
Hej, ja mam speaking o 10:30, ale ja nie jetsem dobrym materiałem na partnerke do rozmowy in English...no chyba, że ktoś będzie się chciał wygadac.
Dzięki za odpowiedz!
Ja też zdaje o 10.30 !!Ale numer ...... No chyba ,że jest kilka sal ..... i kilka osób na tą samą godzinę .... Ja nie mam pojęcia jak to jest :(
jTom a może wejdziemy razem ?? jakby co to masz moje [gg]
ja mam 3 marca listening w rzeszowie a w niedziele o 10.15 speaking pozdr
Czesc, chcialam podziekowac Felusi za cooperation podczas speakingu. Myśle, że bylysmy dobra parą (chociaż mi speaking nie za bardzo wyszedł)...mam nadzieję, że się zobaczymy na ostatniej częsci. Dla wszystkich zainteresiwanych speakingiem: najpierw tradycyjne pytania: gdzie mieszkasz itp., potem obrazki do porównania: A - rózne sposoby spedzania popołudnia 1. bieganie, 2. gra w szachy, B- 1. facet pracujący z samochodem, 2. facet jadący samochodem. Następnie dyskusja które ze sposobów robienia zakupów będą popularne w przyszłości.
Powodzenia życzę!!!
P.S macie moze jakies ciekawe informacje o czesci pisemnej???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie