gdansk - macie juz terminy egzaminów??

Temat przeniesiony do archwium.
jezeli tak to dajcie znac dzieki
Niestety nie, ale czekam z niecierpliwością...
ja tez jeszcze nie mam,mam nadzieje ze niedlugo beda,choc obym miala jak najpózniejszy termin.
Jejciu, przed chwilą doczytałam się że w Krakowie dostali już powiadomienie o terminach i to JUŻ na 16 listopada!! Jestem przerażona, ja miałam nadzieję, że dostanę tak dopiero na 22.11...
>Jejciu, przed chwilą doczytałam się że w Krakowie dostali już
>powiadomienie o terminach i to JUŻ na 16 listopada!! Jestem
>przerażona, ja miałam nadzieję, że dostanę tak dopiero na 22.11...

prosze nie straszyc luuudzi:p......malo zawalu nie dostalam:p bedzie dobrze...yhy jatez sie BOJE...ale bedzie loooozzzz
ja juz sie zaczynam martwic ze jeszcze nic nie mam,a bede zdawac w gdansku i sie niecerpliwie
Ja codzienne latam sprawdzić skrzynkę na listy, a co pusto to pusto...
moze niepotrzebnie sie martwimy?pewnie juz niedlugo ujrzymy te nasz koperty z datami.cierpliwosci mój kumpel który tez zdaje w gdansku jeszcze nic nie dostal,jakos bedzie
Wiem, ze to ciężka sprawa, ale proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości, Statements of Entry są już w drodze. Gdyby jednak ktoś nie otrzymał terminów do 10.11, bardzo proszę o kontakt z macierzystym centrum - dotyczy to oczywiście kandydatów rejestrowanych indywidualnie, bo kandydaci rejestrowani przez szkoły powinni po dokumenty z terminami udać się do swoich szkół.
Dzisiaj moje dwie koleżanki dostały zawiadomienia o terminach. Obydwie mają speaking i listening 30 grudnia, ja wciąż czekam...
ja mam terminy takie: 22 listopad speaking, 31 listening
aha i zdaje w gdansku
No, nareszcie dostałam!!! Speaking mam 22 listopada na 15, a listening 30 listopada na 14. Odliczanie do godziny zero rozpoczęte...
speaking mam 30,11 na godz 9,00 a listening tez 30,11 na 12,00,cale szczescie ze juz dostalam to
Temat przeniesiony do archwium.