super memo&ksiazki+testy=blagam pomocy!!!

Temat przeniesiony do archwium.
czy mozecuie mi poweidziec jaka jest dobra ksiazka do gramnatyki zeby moc sobie do niej pozagladac i pouczyc sie troche gramatyki ale juz na takim wyzszym szczeblu..tzn fce bo jak dotad wszystko co znajdowalam bylo bardzo prosteitd..szukam szukam ale nie za bardzo wiem co wybrac prosze pomozcie moj gg to:5716677 i druga sprawa co to jest to super memo?do czego sluzy czy jest dobre w nauce i jesli tak to skad mozna je sciagnac?[gg]
Do gramatyki ja polecalbym Essential Grammar in use Murphy\'ego,mnie sie najbardziej podoba.A super memo jest to program do nauki slowek
czy masz na myśli granatową książkę Marphy\'ego???
>Do gramatyki ja polecalbym Essential Grammar in use Murphy\'ego,mnie
>sie najbardziej podoba.A super memo jest to program do nauki slowek

Nieprawdą jest, że supermemo jest programem do nauki słówek. Jest to program do nauki wszystkiego, moga to być słówka, mogą to być ćwiczenia gramatyczne, a moga to być różne pytania i cćwiczenia z innych dziedzin wiedzy.

Najprostszy kurs SuperMemo Basic English zawiera 3 tzw bazy wiedzy - zbiór 3.000 najważniejszych słowek i zwrotów, 2.660 ćwiczeń gramatycznych oraz 240 czasowników nieregularnych z ich formami.

Trudno natomiast radzić skąd ten program mozna ściągnąć, gdyż razem z bazami zajmuje całą płytke CD. Dlatego radzę zamówić pakiet na stronie www.supermemo.pl.

Sam program dla kogoś, kto go nie zna i nie potrafi tworzyć własnych baz jest bezużyteczny.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz korzystając z wyszukiwarki na tej stronie.
ja mam program do fce supermemo (setki testów z nagraniami) moge przesłac kopie w zamian za inny program supermemo np Power Words lub Basic English , Advanced... mój adres [email]

« 

TOEFL

 »

FCE - sesja zimowa 2003