WAWA!!!proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
prosze o pomoc tych co juz mieli dzis writing reading i use of english...co bylo???czego mozna sie spodziewac...
nie wierze, ze chociaz jeden czlowieczek nie napisze nam co bylo.... pomozcie, podzielcie siemmmmmmmm
ty nie czekaj na odpowiedzi bo no chance ze biediemy mieli to samo

nawet na stronie cambridge w kazdym okresie sa 2 rodzaje testow..wiec

lepiej poucz sie troche ..na tym bardziej zyskasz
nie chodzi w gruncie rzeczy o dokl odp, tylko o tegoroczny poziom
writing i reading były jak dla mnie bardzo proste, ale za to bardzo trudny był tym razem use of english, moi znajomi potwierdzają że dzisiaj była poprostu sieczka z gramatyki... radze się pouczyć jeszcze do soboty :)
powiem Ci tylko ze poziom byl wysoki! reading bylo zajebiscie trudne, writing byl prosty, a use of english bylo srednie, ale raczej trudne, napisze Ci tylko ze pierwszym tematem na writingu bylo napisac list nieformalny do kolezanki a drugim np: composition - jakie sa wady i zalety telefonow komorkowych. ja napisalam na ten temat. ogolnie bylo ciezko!
jeśli chodzi o reading to były jakieś mega trudne rzeczy nie do zrobienia?
co bylo jeszcze na writing\'u?? POMÓŻCIE!!
a po co Ci to jak i tak nie bedziesz tego mial!? pomoze Ci to ze powiem Ci: BYLO TAK ZAJEBISCIE TRUDNE ZE WSZYSCY MOWILI ZE POLALI, NIC NIE DALO SIE ZROZUMIEC, CO SIE CZYTALO!, to chyba raczej Cie nastraszy, a nie pomoze. wez sie lepiej do nauki, masz czas do soboty!
dzięki za motywacje
wg mnie readring dalo sie przezyc... ma ktos odpowiedzi spisane? plizz... nie mowicie ze nie:P Ide do kina:P
to co pamietam to w ostatniej czesci mialam: miusical, performance, awareness, cos z amibition, enjoyable. a w use of E.pamietam niektore parafrazy. bylo cos z doubt, rise,becouse,discution. wiecej niestety nie pamietam, ale reading byl okropnie trudny, natomiast , wypracowania byly bardzo latwe.pozdrawiam i powodzinia:)
a co trzeba bylo napisac tej kolezance?zaprosic ja na cos?polecic jej cos?
ale co w wypracowaniu bylo?trudne rzeczy na use of english?te co trzeba samemu wstawic??
Mam nadzieje,ze nie bedzie az tak zle....Zawsze mialam problemy z readingiem,a tu prosze podobno masakra straszna.Tak więc zasiadam do ksiazek,i powtarzam wszyściutko.Nie martwcie sie Moi Drodzy,będzie dobrze,pomyslcie sobie,ze po egzaminie pójdziecie na fajną imprezkę!GOOD LUCK!!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003