sprawdzmy odpowiedzi!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 96
poprzednia |
mam nadzieje ze ktos spisal odpowiedzi?? chcialabym sie pocieszyc ze ktos ma tak samo......

READING:
1) BEDHGCF
2) DACACABA
3) FADCEHB
4) DABCDAAABBDAC

WRITING
1) INFORMAL- list do kolezanki
2) composition: zalety i wady posiadania telefonu kom.
apply: o prace w cafe
story
USE - WG MNIE BARDZO TRUDNY...
1) BADCADBABADCDDC
....
hej,
niestety moi znajomi tego nie spisali, ale o writingu mówili to samo i, że use of e. był okropnie trudny, więc może wcale tak źle Ci nie poszło!!!!
mozesz dokladniej napisac o co chodzilo w tym liscie do kolezanki?
ja nie spisalam ale mozemy sie spotakc na chacie i jakos sprobowac porownac
wogole uwazam ze bylo trudne.
ja pamietam z ostatniego z use,ze mialam musical,perfomance,tendency,awareless,enoyfull,stranger,
tez mialam musical i performance ale tamte to mialam tendence aware i strangers.... a z enjoy to nie pamietam
Tez uwazacie ze use of english byl trudny?? Ja jestem kompletnie zalamana...a niektorzy twierdzili ze byl w miare ok...:( co do tego ostatniego to mam bardzo podobnie:)
enjoyable!
Tez mialam enjoyable:) ale powiedz, trudny byl, czy nie?
trudna była ostatnia część use of English; mam tak: enjoyable, unaware, unexpected, tendency, performance, itp. Pierwsza część use of English to banał!!!
ja tez tak samo mam
do tego jeszcze ;strangers - to mi sei tylko przypomnialo
ale nie perfomance, a perfomers bo to byla uwaga do tego ze oni moga dostasc porady w trakcie prob itp
jaka mieliscie wersje listeningu, i czy moge liczyc na to,ze jezeli bede miala ta sama wersje listeningu co wy,to czy reading,writing i use beda takie jak wasze??
oooo shit.......
ja mam troche inne odpowiedzi.......
nie powiem zebym czula ze sa poprawne,.... zdaje sie ze reading part1 skopalam na maxa,.........
moje odpowiedzi...:
1---> B F G D H E A
2---> D A C A C A D A
3---> F A D C E H B
4---> C A C C D A B C B D B A D

a jesli chodzi o juzefa.... totalnie nie moglam sie skupic i moje odpowiedzi wygladaja troche dziwnie....: D A A A B D B C B C B C B D C .......

open-close byl nawet latwy.... konczyl sie (chociasz na to nie wpadlam during the exam) bylo jakies i takie rozne generalnie nie bylo z tym jakis wielkich problemoof ale niech mi ktos powie co bylo po przed ........
dalej... zdania byly chyba proste... wiecej grzechow nie pamietam... ale jak sobie pszypomne to napisze :P
a te wykreslanki byly do dupy... nie podobaly mi sie at all...... nie pamietam jak to szlo gdzies mialam jakies tam...

slowotworstwo bylo latwe... --> tego nie jestem pewna :/ nie wiem czy to wszystkie ale oprocz unaware to jestem pewna ze reszta jest dobrze...

writing byl banalny jak ktos chce formulke letter of application to sie zglaszac :P a informal byl beznadziejny bo w 12[tel]slowach trudno sie wykazac inwencja i takimi roznymi majac tyle rzeczy to mention....

na pewno wiecej osob dzis pisalo !!---> napiszcie how did it go... ja mam wrazenie ze nie zalicze...... :(((((((
a bylo jeszcze :P
dzieki Słonko za odpowiedzi wyczerpujące,mam nadzieje ze w sobote bedzie to samo...jak cos to dasz swoje namiary a ja Ci jakąs flaszeczkę postawie!!!:)))))))
flaszeczka moze byc.. :P ale w sobote na 100% bedzie co innego pewnie bedzie prostsze :P a ja sie chyba zaczne pshygotowywac do pełnej matury,... :) :P ;((( powodzenia w sobote :))) pamietaj o formal letter :))
niby reszta sie troche zgadza..... ale part1 w readingu to tragedia:P Wogole... mam jeszzce troche swoich odpowiedzi na gumce ale kiepsko z odczytaniem.... na razie to leb boli jutro moze cos dopisze... zobaczycie czy podobnie....

Strasznie ciezko jest odpowiedziec wszystkim \"sobotnim\" co bylo dzisiaj... bo to byla masakra. wszystko. use byl tragiczny. jutro pewnie sie treoche rozpisze ale dzis mam zanik pamieci. brrrr :-/
a powiedz czy jestes pewna albo chociasz troche pewna odpowiedzi w PART1 ?? bo ja nie wiem co o tym myslec-- mamy totalnie inaczej!!!! :((((
bylam pewna!!!!! a teraz to juz mnie zmieszalo:P nie bylam tylko pewna czy wstawic A czy G chyba... w A byly jakiestam needs chyba tych dzieci a w G cos.. focus.. eh..
USE:
1) on/of(nie moge rozczytac)
enough
round
of
-
on
to
was
once
to
-
had
-
can
-
ja to juz nie pamieam wiem ze strasznie kombinowalam...... bo ciagle mi sie wydawalo ze cos psheoczylam... i znajdywalam nowe argumenty and so on and so on.... ogolnie tragedia.... mam nadzieje ze ktos jeszcze napisze swoje odpowiedzi, bo chyba nie jesesme jedynymi na tyle inteligentnymi osobami ktore spisalysobie odpowiedzi :P
:P
skreslanie:
(cos), too, one, (cos..), into, which, much, also, is, on, for, for, (cos) have, able
pavettka prosze o ta regulke [email] :)
ja tez poprosze [email]
i ja od razu tez poprosze [email]
Jeśli jesteś już tak dobra... to ja też poproszę - to chyba jakaś egzaminacyjna gorączka
[email]
ja mam pytanko!
Która werseje pisaliscie,bo chyba jest podział na rozne wersje!?czy wszyscy piszą jedną!?
i prosze o szczegóły readingu!Strasznie sie tego boje bo nigdy nie moge sie wyrobic z czasem!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 96
poprzednia |

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003